Pagrindinis / Filmai / Žagsė / Mokytoja iš pašaukimo
Žagsė / Mokytoja iš pašaukimo
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 15-11-2019

Žagsė / Mokytoja iš pašaukimo Hichki

"Hichki" / "Žagsė arba Mokytoja iš pašaukimo" – tai įkvepiantis pasakojimas apie nepaprastai atkaklią, be galo atsidavusią savo nelengvai profesijai, maištingą, metančią iššūkį visoms gyvenimo kliūtims, - Moterį-Mokytoją, nuo šešerių metukų kenčiančią nuo Tureto sindromo, kuri savo didžiausią silpnybę paverčia didžiausia stiprybe....Po net keliolikos darbo pokalbių įvairiose mokyklose ir begalės blaiviu protu nepaaiškinamų šių mokymosi įstaigų vadovybės atmetimų, ji ir toliau užsispyrusiai siekia savo užsibrėžto gyvenime tikslo – tapti tik Mokytoja, nors ir nežiūrint į tai, jog yra baigusi net du aukštuosius ir turinti net porą mokslinių laipsnių, bei galinti įsidarbinti beveik kur tik panorėjųsi. Bet jokie kiti prestižinio darbo pasiūlymai jos nė kiek nevilioja, nes anot jos, - Ji gimus tik mokytojauti - Ji Mokytoja iš pašaukimo! Ir galiausiai priimta, kaip pakaitinė mokytoja, į savo buvusią Šv. Notkerio mokyklą, ji suvokia, kad jai paskirtoji 9 F klasė sudaryta iš taip vadinamųjų - “lūšnynų atliekų”. Jie ne tik kad nepaklusnūs, įžūlūs, bet turintys ir begalę įvairių bendravimo ir net užslėptų psichologinių problemų ir niekaip negalintys, o gal jau ir nebenorintys „paleisti“ savųjų tulžingų įpročių ir kitų problemų... Tad, nepaisant savo išskirtinės negalios (Tureto sindromo, kuris pasireiškia nuolat pasikartojančiais, nevalingais motoriniais ir balsiniais tikais), ir iš kurios vis nepraleidžia progos skaudžiai pasišaipyti kai kurios lūšnynų „šiukšlės“, ištvermingoji mis Naina stengiasi ir tetrokšta padaryti viską, kas tik įmanoma jos niekaip neišsenkamoms jėgoms, - kad tik jos neprognozuojamoji 9F klasė, sudaryta iš visiškai praradusių bet kokį norą toliau mokytis bei kažko daugiau gyvenime siekti auklėtinių, kaip nors surastų save po Saule, suvokdami savo tikrąjį potencialą ir, svarbiausia, - atsikratytų baimių bei savųjų...... Tureto sindromų…
Daugiau

Režisierius: Siddharth Malhotra

Aktoriai: Rani Mukerji, Sachin, Neeraj Kabi, Rohit Saraf, Jannat Zubair Rahmani, Harsh Mayar, Vikram Gokhale, Leena Acharya, Supriya Pilgaonkar ...

Žanras: Komedija, Drama

Metai: 2018

Šalis: India

Trukmė: 116

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

 • 7.58 192
 • 7.8381 833
 • 245
 • 10
KOMENTARAI 9
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Want3d 24 lapkričio 2019 03:06
  1. +6
  Rugsejo 1-aja, priversciau ziureti mokytojus toki filma kiekvienais metais, kad nepamirstu ka jie ten nusprende veikti. O ne vaikams po 3 valandas klausyti nuvalkiotu kalbu. Svietimo ministerijai-rodyti po 2 kartus.
  Verkti norisi, kai pagalvoji, kaip siandien kaltinami tevai, vaikai, valdzia ir kas dar tik nori, bet ne mokytojai.
  "Dar ankstyvoj jaunystej, as tikejau, kad mokytojo profesija, tai pats sunkiausias dalykas Pasaulyje, bet prabegus 20-ties metu darbo mokykloje laikotarpiui, as supratau, kad smarkiai klydau. nepaneigiamai, simtus kartu sunkiau buti moksleiviu. Juk ji galima greitai,vienu pirsto spragtelejimu nubausti ir nesivarginant ipaisyti dvejeta, jei ka ismoko ne taip, o stai mokytojo, kad jis neismoke tinkamai,niekas dvejetu nenubaus..."
 2. Katina2 22 lapkričio 2019 10:48
  1. +1
  Grazi idėja, gan nuspėjama, bet visumoj neblogas filmas...nėra toks vau, kaip jiems pavyko taip sugraudinti ar kokia stiprią emociją įteikti, gal kad filmų panašių nevieną mačius...pagrindinė aktorė labai europietška....nes pas indus savita kūno kalba, labai unikali, o šita aktorė labai pasitikinti nėra perspaustų emocijų, žodžių ne iš tų kvailų indiškų filmų, kur 15 min pritraikinėja veidus su nutysusiom ašarom:)))
 3. wiolettine 20 lapkričio 2019 02:46
  1. +2
  nuostabus filmas. daug įvairių emocijų patyriau jį bežiūrint.
  rekomenduoju
 4. AISTĖ M 18 lapkričio 2019 00:47
  1. +1
  Puikus filmas! Rekomenduoju.
 5. 2009 17 lapkričio 2019 23:07
  1. +1
  Labai jautrus filmas. Butina pamatyti!
 6. liolikas199 17 lapkričio 2019 11:13
  1. 0
  Patiko. Grazi istorija su gera pabaiga.
 7. Agne Mockiene 17 lapkričio 2019 02:17
  1. 0
  Nuostabus filmas
 8. MoRin 16 lapkričio 2019 21:44
  1. +3
  Šiame filme puikiai atskleidžiamos pačios geriausios žmogiškosios vertybės tokios kaip: ryžtas, drąsa, gebėjimas prisitaikyti, besąlyginė meilė ir pasiaukojimas socialinio teisingumo bei gerovės vardan! :)
 9. Bezdzione1 15 lapkričio 2019 21:32
  1. +4
  Nuostabus filmas

Loading...