/ / / Septyni kardai
Septyni kardai
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

4-08-2014

Septyni kardai Chat Gim / Seven Swords / Qi jian

1660-ieji. Senovės Kinijoje įsiviešpatavusi Čingo dinastija kategoriškai uždraudžia šalies gyventojams praktikuoti rytų kovos menus, kad apsisaugotų nuo galimo pasikėsinimo į Didžiojo Imperatoriaus gyvybę. Vyriausybės atstovai įstatymo pažeidėjams pagrasina mirties bausme ir paskiria smulkias pinigines premijas už kiekvieno nepaklusniojo kovotojo galvą. Žiaurus ir nedoras generolas Ugnies Vėjas įkuria slaptą smogikų grupuotę ir siekdamas asmeninės naudos negailestingai žudo ne tik kaimuose gyvenančius profesionalius kovotojus, bet ir visiškai nekaltus žmones. Šalyje kyla masinė panika, o daugelį gyventojų sukausto baimė. Bet pasitraukęs į šešėlį buvusios valdžios budelis Fu Žu suranda drąsos mesti iššūkį žudikų armijai ir į specialų būrį pakviečia prisijungti 4 profesionalius kovotojus bei 2 talentingus vietinius savamokslius. Kiekvienas iš šių 7 drąsuolių gauna po unikalų kardą su skirtingomis galiomis ir išskirtiniais panaudojimo metodais.
Daugiau

Režisierius: Tsui Hark

Aktoriai: Donnie Yen, Leon Lai, Charlie Young, Sun Honglei, Lu Yi, Lau Kar-Leung, Tai Liwu, Duncan Chow, Chang-Cheng Deng, Chen Du-Shuai ...

Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Fantastika

Metai: 2005

Šalis: Hong Kong, China, South Korea

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

0 0

  • Neveikia video
  • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

loading...