/ / / Kryžkelė
Kryžkelė
Žiūrėti online

Treileris:

4-08-2014

Kryžkelė Crossroads

2001 m. seksualiausia pasaulyje mergina pripažinta dainininkė Britney Spears debiutuoja kine. Ir ne šiaip sau debiutuoja, bet atlieka pagrindinį vaidmenį.Trys merginos Lucy, Kit ir Mimi nuo pat vaikystės buvo geriausiomis draugėmis. Besimokydamos mokykloje, jos tarpusavyje dalindavosi gyvenimo džiaugsmais ir nuopuoliais, linksmais pokštais ir didžiausiomis paslaptimis. Tačiau vieną gražią dieną mokslai baigėsi ir merginos pasuko skirtingais keliais, net neįsivaizduodamos, kad joms dar teks susitikti.Būtent taip ir atsitinka po aštuonerių metų. Per tą laiką Lucy (akt. Britney Spears) pradėjo dainuoti ir organizuoti koncertus. Tik ne triukšmingų fanų perpildytuose stadionuose, o tiesiog savo mažame bute. Naudodama šaukštą vietoj mikrofono ir įsivaizduoja save popkaralienės Madonna'os kailyje, ji šokinėja ant lovos ir daugiau niekam negirdint atlieka pamėgtus muzikinius kūrinėlius. Kit (akt. Zoe Saldana) pasirinko šokėjos profesiją ir linksmino sporto varžybose susirinkusius universiteto komandos gerbėjus. Tuo tarpu, Mimi (akt. Taryn Manning) patyrė ne pačius linksmiausius nuotykius. Susižavėjusi vienu vaikinu, ji įsivaizdavo save devintame danguje, bet gražios viltys baigėsi išprievartavimu ir nelauktu nėštumuMerginos yra prisigalvojusios daugybę svajonių, bet beveik neturi pinigų. Todėl jos ryžtasi išvykti į netikėtumų kupiną kelionę po Amerikos platybes. Jos metu vis labiau nesutarianti su tėvu (akt. Danas Ayrkroydas) Lucy turi slaptų vilčių susirasti ir susitaikyti su savo mama (akt. Kim Cattrall; TV serialas "Seksas ir miestas"), kuri paliko šeimą, kai dukrelei sukako vos 2-ejiu metai. Pasikvietusios į kompaniją naująjį ir paslaptingąjį Mimi draugą Beną (akt. Ansonas Mountas), kuris turi stilingą 1973 m. "Buick" modelio automobilį, jos išsiruošia ieškoti laimės Los Andžele.Keliauninkų laukia begalė linksmų ir liūdnų nuotykių, daug naujos gyvenimiškos patirties, nemažai naujų ir lemtingų pažinčių. O juk kelionėje dažniausiai ir išryškėja visos tiesos, ko verti draugai.
Daugiau

Režisierius: Tamra Davis

Aktoriai: Britney Spears, Zoe Saldana, Anson Mount, Taryn Manning, Katherine Boecher, Dave Allen, Kyle Davis, Branden Williams ...

Žanras: Romantinis, Nuotykių, Komedija

Metai: 2002

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI1

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. men69 22 Gruodžio 2014 04:25
    1. +2
    Geras filmas,nematytas nors ir senas jau, 9 balai :)
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
loading...