/ / Legenda apie narsųjį riterį / El Cid: La Leyenda (2003)
Legenda apie narsųjį riterį / El Cid: La Leyenda (2003)
Žiūrėti online

Treileris:

5-08-2014

Legenda apie narsųjį riterį / El Cid: La Leyenda (2003)

Net 3 metus 150 profesionalių animatorių 17-oje šalių (Ispanijoje, Graikijoje, Korėjoje, Hon Konge, Prancūzijoje ir kt.), pasitelkdami naujausias technologijas, kūrė net 7 milijonus eurų kainavusį nuostabų ispanų animacinį filmą apie legendinį ispanų riterį. Visos kultūros ir tautos kuria savo mitus ir legendas, kurios galiausiai tampa šalies istorija.
Cidas, viduramžių karų draskomos Ispanijos herojus, yra labiausiai legendomis apipintas ispanų didvyris. Jo žygdarbiai aprašyti šimtuose knygų ir jau ne kartą ekranizuoti filmuose. Legenda pasakoja, kad Kastilijos riteris Rodrigo Diaz de Vivar, kurį arabai dėl jo narsumo praminė Cidu, galėjo nugalėti mūšį ir po savo mirties.
Jo bendradžygiai jį tvirtai pririšo prie mylimo arklio Babieca ir paleido armijos priešakyje. Narsusis Cidas savo priešams arabams kėlė tokią baimę, kad vos jį pamatę, nors ir pririštą prie arklio, jie visi išsilakstė ir pralaimėjo mūšį.
Tai tiesa ar tik graži legenda? Mes niekada to nesužinosime, bet pamatyti nuostabų animacinį filmą apie narsųjį ispanų riterį yra tiesiog būtina. Filmas jau laimėjo ispniškąjį Oskarą - Ispanijos kino akademijos apdovanojimą GOYA 2004 - kaip geriausias metų animacinis filmas ir susilaukė puikaus kritikų ir žiūrovų įvertinimo.
Daugiau

Režisierius: Jose Pozo

Aktoriai: Manel Fuentes, Sancha Gracia, Carlos Latre, Loles León, Natalia Verbeke ...

Žanras: Nuotykiai, Animacija

Metai: 2003

Kalba: Lietuvių

Reitingas

  • +5

  • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
loading...