/ / / Kelyje po europą
Kelyje po europą
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

5-08-2014

Kelyje po europą EuroTrip

Teisę studijuojančiam Skotui baigėsi sunkūs mokslai, o kartu su jais baigėsi ir meilės romanas su ypač neištikima mergina Fiona, kuri be jokio sąžinės graužimo puola į roko žvaigždės glėbį. Maža to, populiarusis muzikantas Donis paleidžia į eterį savo naujausią dainą "Skotis nieko nežino", kurioje skamba tokie žodžiai: "Skotis nieko nežino, ką mudu su Fiona kiekvieną sekmadienį darome mano furgone".

Gyvenimu nusivylęs jaunuolis pasiguodžia Vokietijoje gyvenančiam internetiniam draugui Mikui, su kuriuo ilgą laiką susirašinėjo elektroniniu paštu. Iš Miko gavęs nedviprasmišką žinutę, siūlančią padėti numalšinti liūdesį. Susinervinęs Skotas nusiunčia ne patį maloniausią atsakymą, tačiau išaiškėja, kad internetinis draugas Mikas iš tiesų yra… nuostabaus grožio mergina Mieke.

Skotui belieka vienintelė galimybė - keliauti į Berlyną, susirasti žaviąją Miekę ir paaiškinti jai apie įvykusį nesusipratimą. Tokia idėja labiausiai sudomina geriausią jo draugą Kuperį, kuris yra tiesiog pamišęs dėl sekso ir pasiilgęs nutrūktgalviškų kelionių po Europą. Jaunasis keliauninkas ryžtasi patyliukais išeiti iš darbo niekam apie tai nepranešęs ir visus skambučius peradresuoja į savo mobilų telefoną, kad galėtų ramiai apsimesti labai darbščiu ir pavyzdingu darbuotoju.

Draugužiai atskrenda į Londoną. Tačiau čia jiems teks grožėtis ne tik Big Beno laikrodžiu ar Tauerio tiltu, bet ir susipažinti su komandos "Manchester United" pralaimėjimo įsiutintais futbolo chuliganais.

Tolesnis jų kelionės maršrutas driekiasi į Paryžių, kur prie linksmosios kompanijos prisijungia kiečiausią pasaulyje bičą svajojanti įsimylėti Dženi ir jos įnoringas brolis dvynys Džeimis.

Šaunusis ketvertukas nusprendžia aplankyti sekso paslaugomis ir "žolyte" garsėjantį Amsterdamą, kur vienam keliauninkui teks patirti ne patį maloniausią nuotykį Madam Van der Sexx klube...

Vėliau jaunuoliai patraukia į Italiją, iš jos į Rytų Europą, tačiau kur jie bevažiuotų Skotui nelaimingos meilės neleidžia pamiršti pasauliniu hitu tapusi daina "Skotis nieko nežino". Dainą transliuoja Europos radijo stotys, remiksuoja diskotekų didžėjai ir netgi geriausias draugas Kuperis atsisiunčia nelemtąją melodiją į savo mobilų telefoną.

Belieka svarbiausias maršruto taškas - Berlynas, kur Skoto laukia lemtingas susitikimas su seksualiaja vokiete Mieke.
Daugiau

Režisierius: Jeff Schaffer

Aktoriai: Scott Mechlowicz, Jacob Pitts, Kristin Kreuk, Cathy Meils, Nial Iskhakov, Matt Damon, Vinnie Jones ...

Žanras: Nuotykių, Komedija

Metai: 2004

Šalis: USA, Czech Republic

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 6.6175 610
  • 7.561129 881
  • +3
KOMENTARAI
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.


Загрузка...