Norėdami matyti turinį išjunkite Adblock arba reklamas blokuojančias programas.

KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

/ / / Kasandros prakeiksmas
Kasandros prakeiksmas
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

8-08-2014

Kasandros prakeiksmas Cassandra's Dream

Ijanas (akt. Ewan McGregor) ir Teris (akt. Colin Farrell) – broliai. Jie abu kilę iš dorų darbininkų šeimos. Jų tėvai visą gyvenimą sąžiningai triūsė dėl kiekvieno cento ir to paties mokė sūnus. Ijaną atrodo pavyko užauginti padoriu žmogumi – jis stengiasi iš visų jėgų dorai dirbti ir padoriai uždirbti. Tik jo uždirbamus pinigus vargiai atitinka jo poreikius ir svajones. Taip norėtųsi pasipuikuoti kur kas įspūdingesniais daiktais, nei iš brolio dirbtuvių pasiskolintu Porsche. O dar Ijano horizonte pasirodo žavi jauna aktorė Andžela (akt. Hayley Atwell), kurios prielankumas tiesiogiai proporcingas gerbėjo piniginės storiui…
Na, o Teris... jis tikras sąžinės priekaištas tėvams: jis nepraeina pro barą ar lošimo namus, neužsukęs palikti ten gana menko mechaniko atlyginimo. O namie Terio laukia ištikimoji Keitė (akt. Sally Hawkins), kuria taip pat reikia pasirūpinti. Žodžiu, su pinigėliais visuomet striuka ir Teris klimpsta vis giliau – lošdamas ir gerdamas, gerdamas ir vėl lošdamas. Kol jį ima gainiotis skolų išmušinėtojai.

Tačiau Ijanas ir Teris - kaip turbūt beveik kiekvienoje giminėje pasitaiko - turi turtingą dėdę. Kai ateidavo sunkus metas, dėdė Hovardas (akt. Tom Wilkinson) padėdavo neturtingiesiems giminaičiams. Ilgus metus šeima sudūrė galą su galu tik turtingojo dėdulės dėka. Bet štai išaušo diena, kai dėdei Hovardui pačiam prireikia pagalbos.

Ijanas ir Teris sulaukia dėdės vizito. Dėdei Hovardui atėjo sunkūs laikai ir jam prireikė sūnėnų pagalbos. Ne, ne – jis nenuskurdo, tačiau jo finansinė padėtis gali labai staiga ir drastiškai pasikeisti, jei jis nesutvarkys vieno reikalo. Tas reikalas vaikšto dviem kojom, jo vardas Martinas Bernas (akt. Phil Davis) ir grasina dėdulės Hovardo piniginei. Tad jis kreipėsi pagalbos į savo sūnėnus – Ijaną ir Terį. Aišku, jis neliks skolingas sūnėnams už paslaugą.

Toks sandėris atrodo naudingas visiems – dėdė Hovardas apsaugo savo milijonus, o Ijanas su Teriu gauna po apvalią sumelę, kuri leis pradėti gyvenimą iš naujo. Tačiau, ką iš tikrųjų reiškia dėdės prašymas „pasirūpinti“ problema?..

Kaip du skirtingas vertybes ir požiūrius turintys broliai supranta, ką reiškia „pasirūpinti“ Martinu Bernsu? Ir kaip jie spręs dėdės Hovardo problemą? Kiek jie pasiruošę paaukoti dėl geresnio gyvenimo?
Daugiau

Režisierius: Woody Allen

Aktoriai: Ewan McGregor, Colin Farrell, Peter-Hugo Daly, John Benfield, Clare Higgins, Hayley Atwell ...

Žanras: Drama, Trileris, Kriminalinis, Romantinis

Metai: 2007

Šalis: USA, UK, France

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 0

KOMENTARAI
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.


Загрузка...

© 2018 Filmux.org18+