Jaunos ir karštos / Bring it on (2000)
/ / / Jaunos ir karštos

Playing on

Player HTML5
 1. Treileris
 2. Pažymėti
 1. Neveikia
 2. Išjungti
loading...
Jaunos ir karštos

Jaunos ir karštos

Bring it on
Buvusi kapitonė susilaužo koją, tad Pietų Kalifornijos aukštosios mokyklos merginų komandai vadovauti paskiriama žavi, užsispyrusi ir energinga naujokė Torrance Shipman. Merginos bet kokia kaina siekia pajausti pergalės skonį. Visoje šalyje populiariame "užvedančiųjų” publiką merginų komandų čempionate joms teks rungtis ir mėginti įveikti įspūdingą juodaodžių gražuolių grupę.

Pačiai Torrance – tai nėra tik vienadienė veikla, tai - jos gyvenimo dalis, reikalaujantis disciplinos, valios ir nusiteikimo. Treniruotis, tobulėti, pademonstruoti neįmanomus triukus, "uždegti” publiką rungtynių pertraukų metu taip, kad aistros stadione ilgai nenutiltų. Ir būtinai, kad komanda, kurią jos palaiko, laimėtų, ir kad žiūrovams būtų smagu.

Žavūs akiai rūbai, įspūdingos panelės, puikus reginys ir neslūgstantis azartas –Jūsų laukia fantastiškas sporto ir muzikos derinys didžiajame ekrane. O kur dar pasimatymai ir išsisukinėjimai, kai reikia mesti vieną vaikiną, nes jau senokai traukia visai kitas...

Jeigu Jūs norite pažiūrėti jaunų ir žavių merginų šou, tai Jūs ir gausite! Aišku, dar tam tikra nekenksminga dozė jaunatviškų aistrų, pagardintų meilės ir pavydo prieskoniais. Tai tikrai nepakenks ir gerai praleistas laikas garantuotas.
Daugiau
 1. Režisierius:Peyton Reed.
 2. Aktoriai:Kirsten Dunst, Eliza Dushku, Jesse Bradford, Gabrielle Union, Clare Kramer, Nicole Bilderback ...
 3. Žanras:Komedija, Sportas.
 4. Šalis:USA
 5. Kalba:Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
 1. Metai:2000

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

Komentarai - 1
 1. bewarde 2 Balandžio 2016 10:50
  Ne tas filmas įkeltas
  1. +1
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Night mode