Pagrindinis / Filmai / Pono Byno atostogos
Pono Byno atostogos
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

8-08-2014

Pono Byno atostogos Mr. Bean's Holiday

Rowanas Atkinsonas grįžta su vaidmeniu, kuris jį išgarsino visame pasaulyje ir pavertė žvaigžde. Nors ir atrodo, kad jo garsiausias herojus – ponas Bynas – jau yra pabuvojęs visose nepatogiose situacijose, kokios tik gali susiklostyti žmogaus gyvenime, šįkart simpatiškasis išsiblaškėlis keliauja atostogauti į Prancūzijos Rivjerą ir tiek pakeliui, tiek atvykęs patiria daugybę naujų nuotykių.

Pavargęs nuo darganoto Londono oro, Bynas susikrauna lagaminą ir išvyksta atostogauti į Prancūziją, tačiau malonią kelionę apkartina daugybė nesusipratimų ir sutapimų, įstumiančių jį į pačias nepatogiausias situacijas. Pats Bynas visas šias situacijas stropiai fiksuoja savo vaizdo dienoraštyje.

Kelionės metu palaikytas ir vaikų grobėju, ir žymiu kino režisieriumi, pakeliui palikęs nemažai griuvėsių ir sumaišties, susibičiuliavęs su žavia aktore ir rumunų režisieriaus sūnumi, Bynas pagaliau atvyksta į atostogų vietą. Atvyksta būtent tuo metu, kai vyksta žymusis Kanų kino festivalis, kurio avangardinio kino programoje pademonstruojamas ir Byno sukurtas vaizdo dienoraštis.
Daugiau

Režisierius: Steve Bendelack

Aktoriai: Rowan Atkinson, Willem Dafoe, Max Baldry, Karel Roden, Jean Rochefort, Emma de Caunes, Stéphane Debac ...

Žanras: Komedija, Šeimai

Metai: 2007

Šalis: Germany, France, UK

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 6.4102 963
  • 6.93125 520
  • +47
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. marukqs 16 gruodžio 2017 18:45
    1. +2
    Vertimo grupės garso inžinieriui idiotas. Sugadintas filmo muzikinis takelis sumiksavus du muzikinius takelius su skirtingais samplerate. Tas pats su Terminatorium ir dar krūva filmų. Turbūt glušas arba pats neklausydavo kaip miksuoja vertimą su originalo takeliu.

Loading...