/ / / Bėgantis paskui aitvarą
Bėgantis paskui aitvarą
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 17-08-2014

Bėgantis paskui aitvarą The Kite Runner

Po daugybės metų, praleistų toli nuo tėvynės saulėtoje Amerikos Kalifornijos valstijoje, Amiras (akt. K. Abdalla) sugrįžta į gimtąjį Afganistaną. Jį parveda kaltė. Bičiulio Hassano sūnus pateko į bėdą, ir Amiras negali ištarti „Ne“. Priežasčių, kodėl jis negali atsisakyti padėti, yra daugybė, tačiau svarbiausia - sąžinė.
Kažkada, dar vaikystėje, Amiras gyveno turtinguose tėvų namuose Kabulo priemiestyje. Vienas iš tarnų turėjo maždaug tokio pat amžiaus sūnų, vardu Hassanas. Vaikai susidraugavo, kartu augo, žaidė, skraidino spalvotus aitvarus... Ir vieną dieną Amiras išdavė savo draugą. Ši išdavystė po daugelio metų priverčia Amirą sugrįžti namo ir pabandyti išpirkti savo kaltę.
Tolimojo Afganistano kasdienybė ir sunkus, šalies ribų nepripažįstantis kaltės jausmas. „Aitvarų laidytojas“ – tai gili ir jautri juosta apie draugystę, gyvenimą keičiančias klaidas ir išperkančią meilę, pastatyta pagal afganų kilmės rašytojo Khaledo Hosseini to paties pavadinimo bestselerį.

Filmas nominuotas "Oskarui" už garso takelį (Alberto Iglesias). Kiti 4 laimėjimai bei 17 nominacijų įvairiuose kino festivaliuose.
Daugiau

Režisierius: Marc Forster

Aktoriai: Khalid Abdalla, Atossa Leoni, Shaun Toub, Sayed Jafar Masihullah Gharibzada, Zekeria Ebrahimi, Mohamad Nadir Sarwari ...

Žanras: Drama

Metai: 2007

Šalis: China, USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 7.672 446
 • 7.3933 606
 • +3
 • Neveikia video
 • Užgesinti šviesą
 • Prenumeruoti
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. irvingasv 21 vasario 2017 22:47
  1. 0
  Nemėgstu žiūreti dramos žanro filmų, tačiau šis paliko dideli įspūdi, tad dedu šį filmą į savo top 10 filmų sarašą !!! Tikrai verta peržiūrėti bent kartą !

Loading...