/ / / Ana ir Karalius
Ana ir Karalius
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

DVDRip 18-08-2014

Ana ir Karalius Anna and the King

Ana ir karalius (angl. Anna and the King) – 1999 m. romantinis filmas, kuriame pasakojama apie XIX a. Siamą bei karaliaus ir britės mokytojos santykius. Paremtas tikrais faktais, pagal Anos Leonowens dienoraštį. 2000 m. nominuotas dviem oskarams už kostiumus ir scenografiją.Anglų karininko, tarnavusio Indijoje našlė Ana su sūnumi Luisu atvyksta į Siamą. Ana kviečiama mokyti karaliaus Monkuto sūnaus, būsimojo sosto įpėdinio princo Čulalankorno. Britiško charakterio, nelinkusi nuolaidžiausi Ana Leonovens susidūria su kultūriniu šoku naujoje šalyje – čia moterys nelaikomos lygiomis su vyrais, karalius garbinamas kaip dievas, o į jos atvykimą niekas nereaguoja. Ana savo nuožmumu pasiekia patį karalių Monkutą.
Laikui bėgant britė priverčia karalių keisti nusistovėjusią tvarką šalyje, padeda Siamui eiti permainų keliu. Ana čia supranta, kokį blogį pasauliui neša britų imperializmas ir stoja ginti Siamo intersų, kai britai jam grasina. Šablonas:Enspoil Filmas labai kritikuojamas Tailando valdžios ir netgi uždraustas rodyti Tailande. Filmas susilaukė kritikus už pernelyg sureikšmintą Anos vaidmenį Tailando istorijoje ir vaizduojamą meilės romaną tarp Anos ir karaliaus, apie kurį dienoraštyje nerašoma.
Daugiau

Režisierius: Andy Tennant

Aktoriai: Jodie Foster, Yun-Fat Chow, Ling Bai, Tom Felton, Shanthini Venugopal, Deanna Yusoff, Ramli Hassan, Kenneth Tsang ...

Žanras: Drama, Istorinis, Romantinis

Metai: 1999

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

  • +1
KOMENTARAI
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.


loading...