KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

/ / / Atpirkimas
Atpirkimas
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 19-08-2014

Atpirkimas Atonement

Drama „Atpirkimas“ pastatyta pagal to paties pavadinimo Iano McEwano 2002-ųjų metų romaną. Filmo veiksmas apima kelis dešimtmečius. 13-metė mergaitė Brionė negrįžtamai pakeičia keleto žmonių, tarp jų ir savo pačios, likimus.

Karštą 1935-ųjų metų vasaros dieną mergaitė pamato nekaltą tarno sūnaus Robio (aktorius Jamesas McAvoy‘us) flirtą su savo vyresniąja seserimi Sesilija (akt. Keira Knightley). Neteisingas mergaitės supratimas to, ką matė, įvykius pakreipia lemtinga jų visų gyvenimams vaga, fone siaučiant Antrajam pasauliniam karui. Nors Sesilija ir Robis myli vienas kitą, remiantis Brionės kaltinimais, tarno sūnus suimamas už nusikaltimą, kurio jis nepadarė.

Einant metams, mergaitė turi susitaikyti su ją slegiančia kalte, privalo susigyventi su kančia dėl savo klaidos. Diena po dienos ji atranda ir suvokia amžinos meilės jėgą; diena po dienos ji eina sunkiu keliu į savo asmeninių nuodėmių atpirkimą.

Filmas nominuotas 7 "Oskarams", tame tarpe ir kaip geriausias metų filmas. Pralaimėjo šią 2008 m. nominaciją Coen'ų filmui "No Country for Old Men". Kiti 23 laimėjimai ir 67 nominacijos.
Daugiau

Režisierius: Joe Wright

Aktoriai: Saoirse Ronan, Ailidh Mackay, Brenda Blethyn, Julia West, James McAvoy, Harriet Walter, Keira Knightley, Juno Temple, Felix von Simson, Charlie von Simson ...

Žanras: Drama, Mistinis, Romantinis

Metai: 2007

Šalis: UK, France, USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 0

KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. eruvelyt 19 rugpjūčio 2017 20:52
    1. 0
    Filmas, mano nuomone, nėra pats geriausias, tačiau svarbiausia - atrasti ko pasimokyti :)

Загрузка...