KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

/ / Operacija "Y" Ir Kiti Šuriko Nuotykiai
Operacija "Y" Ir Kiti Šuriko Nuotykiai
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

21-08-2014

Operacija "Y" Ir Kiti Šuriko Nuotykiai Операция «Ы» и другие приключения Шурика

Vieno garsiausių rusų komediografų Leonido Gaidajaus filmas, kuriame meistriškai dera ekscentriški triukai, pantomima, būdinga nebyliam kinui, populiarių anekdotų leksika, bei žaismingas groteskas. Naivuolis kvailokas Šurikas – tradicinis situacijų komedijų personažas. Pats to nenorėdamas, jis patiria gausybę neįtikėtinų nuotykių ir visuomet iš balos išlipa sausas.Jo privalumas – ne ypatingi būdo bruožai, o tiesiog taip susiklosčiusios aplinkybės. Šurikas, o ypač jo „kolegos“ – Vicinas, Morgunovas ir Nikulinas – tapo tarybinio folkloro personažais, keliaujančiais iš vieno anekdoto į kitą. Aktorių pavardės buvo sutapatintos su jų personažais. Filmą sudaro trys komiškos novelės, kurias vienija legendinis studentas Šurikas. Pirmojoje jam tenka sunki užduotis – perauklėti statybose bausmę atliekantį chuliganą. „Nusikaltėlis“ be jokios abejonės yra tikrasis padėties šeimininkas – kol Šurikas dirba, jis miega, kai Šurikas geria kefyrą, jis valgo pietus iš trijų patiekalų, kuriuos jam atvežė milicijos darbuotojai. Nėra ko stebėtis, kad Šuriką suima pavydas... Antrojoje novelėje herojus ruošiasi egzaminui su nepažįstama studente, kuri yra šventai įsitikinusi, kad mokosi su drauge – mat per visą dieną taip ir nepakelia galvos nuo konspekto.

Trečioji novelė apie bazę, iš kurios viskas pavogta, o nuo revizijos ją gali išgelbėti tik dar viena vagystė, tiksliau – jos imitacija. Tačiau šaunioji trijulė (Vicinas, Morgunovas ir Nikulinas) gimusi tam, kad sugadintų visus genialiausius planus ir sužlugdytų operaciją „Y“.
Daugiau

Režisierius: Leonid Gaidai

Aktoriai: Aleksandr Demyanenko, Aleksei Smirnov, Vladimir Basov, Emmanuil Geller, Rina Zelyonaya, Viktor Uralsky, G. Akhundov, Mikhail Pugovkin, Valentina Berezutskaya, Natalya Seleznyova ...

Žanras: Komedija, Kriminalinis, Romantika

Metai: 1965

Šalis: Soviet Union

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

  • +7

KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. hexyftw 2 birželio 2015 23:31
    1. 0
    nemirtingas :good: :don-t_mention:

loading...