Iš dievo nieko naujo
Žiūrėti online

Treileris:

22-08-2014

Iš dievo nieko naujo Don`t Tempt Me / Sin Noticias de Dios

Du angelai, vienas iš Rojaus, kitas iš Pragaro, atvyksta į žemę gelbėti paklydėlę sielą. Tik pabandykit įsivaizduoti, kas gali nutikti, kai tie angelai - dvi jaunos ir žavios būtybės, o ta paklydusi siela - ne mažiau žavus meksikietis boksininkas.
Ne patys geriausi laikai užklupo Rojaus gyventojus: atrodo, kad pagaliau, amžiną kovą tarp Gėrio ir Blogio, laimėjo Pragaras. Rojaus bosams ir jų pavaldiniams visai nelinksma. Tuo metu, kai visos gero gyvenimo viltys beveik jau buvo palaidotos, kai visi jau buvo linkę pasiduoti, iš Žemės atėjo rimtas "užsakymas": motina meldė išgelbėti jos paklydėlio sūnaus sielą, sūnaus - boksininko.
Daugiau

Režisierius: Agustín Díaz Yanes

Aktoriai: Penélope Cruz, Victoria Abril, Jero García, Gerardo Giacinti, Montse G. Romeu, Paz Gómez, Mercedes Arbizu, Vicenta N'Dongo, Elia Galera, José Manuel Lorenzo, Joserra Cadiñanos, Teresa Arbolí, Yohana Cobo ...

Žanras: Kriminalinis, Drama

Metai: 2001

Šalis: Spain, France, Italy, Mexico

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

  • 0

  • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
loading...