/ / / Bukas ir bukesnis 2
Bukas ir bukesnis 2
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

22-08-2014

Bukas ir bukesnis 2 Dumb and Dumberer. When Harry Met Lloyd

Kaip jie susitiko? 1986 m. geriausi draugai Haris ir Lloydas iš visų jėgų stengiasi surengti "labai didelį šou", t.y. sėkmingai užbaigti mokslo metus. Tačiau tam trokšta sutrukdyti godus ir nedoras mokyklos direktorius Collinsas, kuris visai nenori, kad jo kuruojami moksleiviai gerai pasiruoštų baigiamiesiems egzaminams.Sadistišku ir žiauriu elgesiu pagarsėjęs pedagogas svajoja kuo greičiau gauti 500 tūkst. JAV dol. paramą už psichiškai nesveikų moksleivių priežiūrą. Kartu su savo kolege ponia Heller jis specialiai suteikia daug klaidingos informacijos Hariui, Lloydui ir jų draugams, kuriems pastoviai teigiama, kad pirmuoju JAV prezidentu buvo Ronaldas Reaganas, o Australija yra Rhode Islando valstijos sostinė.Kokie ten gali būti mokslai, jei ramybės neduoda pirmoji meilė. Lloydas beprotiškai susižavi mokyklos gražuole Jessica, net nežinodamas, kad ji labai patinka ir Hariui. Du geriausi draugai tampa konkurentais, bet nei vienas iš jų nenutuokia, kad Jessica yra... klastingojo mokyklos direktoriaus Collinso dukra.
Daugiau

Režisierius: Troy Miller

Aktoriai: Timothy Stack, Mimi Rogers, Wayne Federman, Lucas Gregory, Derek Richardson, Eric Christian Olsen, Luis Guzmán, Rachel Nichols ...

Žanras: Komedija

Metai: 2003

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 3.432 669
 • 4.25211 281
 • +6
 • Neveikia video
 • Užgesinti šviesą
 • Prenumeruoti
KOMENTARAI 2
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. nikita31 3 birželio 2016 21:15
  1. +1
  Nenusijokiau nei vienoj vetoj , bonalus ,vienkartinis slamstas , vaidiba tragiska , duodu 1 bala uz pastangas kad bande ...bet ne..
  1. as20 5 gruodžio 2016 00:29
   1. 0
   Neblogas bet nejuokingas

Loading...