Drakonas įžengia / Enter the Dragon (1973)
/ / / Drakonas įžengia

Playing on

Player HTML5
 1. Treileris
 2. Pažymėti
 1. Neveikia
 2. Išjungti
loading...
Drakonas įžengia

Drakonas įžengia

Enter the Dragon
Lee (Bruce Lee) – kovos menų ekspertas, gyvena Honkonge. Slaptųjų tarnybų agentai paprašo jo dalyvauti kovos menų turnyre, kuris vyksta paslaptingoje „Drakono" saloje. Turnyro rengėjas – Hanas (Kien Shih ), nusikaltėlis, žudikas, narkotikų prekeivis. Agentai prašo Lee gauti kuo daugiau informacijos apie nusikaltimus, kurie vyksta Hano valdose. Juolab, paskutiniai siųsti šnipai iš užduoties negrįžo. Lee nesispyrioja, nes toje saloje paskutinio turnyro metu buvo nužudyta jo sesuo. Tad atsiranda puiki proga atkeršyti. Nenuilstantis Bruce Lee, Robert Wall, Bolo Yeung. Tai tik keli vardai, kurie jau žada puikų reginį. Filmas pastatytas Holivude. Tai tikrai įtakojo filmo biudžetą ir leido naudoti visas tuo metu buvusias technologijas. Puikus reginys, nuostabios kovų scenos. Kraujas, narkotikai, žudynės. Nieko čia netrūksta. Atsisėdam ir atsipalaiduojam.
Daugiau
 1. Režisierius:Robert Clouse.
 2. Aktoriai:Bruce Lee, John Saxon, Kien Shih, Ahna Capri, Angela Mao, Jim Kelly, Robert Wall, Bolo Yeung, Betty Chung, Bolo Yeung, Jackie Chan ...
 3. Žanras:Veiksmo, Kriminalinis, Trileris.
 4. Šalis:Hong Kong, USA
 5. Kalba:Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
 1. Metai:1973
 2. Kokybė:BDRip

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

Komentarai - 2
 1. Ja-Ja 30 Rugpjūčio 2016 00:07
  Čia juk Bruce Lee,, kokie dar komentarai ...
  1. 0
 2. dirty grandpa 31 Liepos 2016 18:30
  geriausias is geriausiu
  Whataaa
  1. +1
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Night mode