/ / / Adaptacija
Adaptacija
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 25-08-2014

Adaptacija Adaptation

Nepramanytas knygos herojus, paslaptingas ir ekscentriškas sodininkas užsiima retų ir nevisada normaliu augalų klonavimu. Jis pamišęs dėl orchidėjų, kaip ir rašytoja Sjuzan. Čarlis Kaufmanas įsimyli Sjuzan, o Sjuzan pamilsta orchidėjų vagį. Tuo metu Čarlis triūsia rašydamas scenarijų filmui apie šį meilės trikampį.
Alyvos į ugnį šliūkšteli Čarlio brolis dvynys Deividas. Jis irgi mano esąs scenaristas, lenda prie vyriausiojo brolio su įvairiais pasiūlymais, kurie tik iš pirmo žvilgsnio atrodo kvaili.
Puikus, intriguojantis, pusiau fantastinis siužetas, kur susipina realybė ir išmonė, gausybė nuotykių, kurį sąlygoja pagrindinių veikėjų , botaniko ir scenaristo, išsiblaškymas.
Filmas iš tiesų originalus : vienas siužetas papildo kitą, šis trečią ir jie visi tarytum plėšo vienas kitą į gabalus.
Orchidėjos, pasirodo, auginamos narkotikams gaminti. Tai daroma naudojant seną indėnų genties, gyvenančio Floridoje, technologiją. Žurnalistė tampa savo knygos herojaus meiluže ir greitai pripranta prie “orchidėjinių” narkotikų. Scenarijaus autorius įsimyli savo scenarijaus heroję ir patenką į žiaurią “orchidėjų – narkotikų” vergiją.
Brolius Kaufmanus vaidina Nicolas Cage. Po fantastiškos vaidybos filme “Paliekant Los Andželą” (“Oskaras”), Frensio Kopolos sūnėnas pateko į Holivudo aktorių elitą. Vaidindamas “Adaptacijoje” Cage dar labiau atsiskleidė, parodė naujas savo neeilinio talento puses.
“Adaptacija” išgarsino ir Chris Cooper, iki tol vaidinusį eilinius vaikinukus, sudėtingo siužeto neturinčiuose filmuose.
Meryl Streep “Adaptacijoje” žavi kaip ir visada. Atrodytų, jog ji iš vis nežino, kas yra nesėkmė.
Filmas pastatytas pagal Susan Orlean romaną "The Orchid Thief" ("Orchidėjų vagis").
Daugiau

Režisierius: Spike Jonze

Aktoriai: Nicolas Cage, Meryl Streep, Chris Cooper (I), Tilda Swinton, Ron Livingston, Brian Cox (I), Stephen Tobolowsky, John Cusack, John Malkovich ...

Žanras: Komedija, Drama

Metai: 2002

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

  • 7.7161 913
  • 6.9414 468
  • +1
KOMENTARAI
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.


Загрузка...