DVDRip 25-08-2014

Kalėdos Noel

Kūčių išvakarėse žiburiuose paskendusiame Manhetene keli niujorkiečiai svajoja sulaukti savojo stebuklo, nė neįtardami, kad netikėtumai ir ilgai lauktos permainos jau stovi ant slenksčio.
Ketvirtą dešimtį perkopusi vieniša leidyklos redaktorė Roza Harison neapkenčia Kalėdų.

Ir ne tik todėl, kad vienišiams ypač sunku iškęsti šventes – prieš daugelį metų būtent per Kalėdas mirė vos gimusi jos dukrelė Olivija Mei. Vyras jau seniai ją paliko, ir dabar ligoninėje gulinti ir Alzhaimerio liga serganti motina - vienintelis Rozai artimas žmogus. Tačiau mama visiškai nereaguoja į aplinką – dukters žodžiai ir pastangos įveikti tylos sieną, prakalbinti , motinos veide išvysti kokią nors išraišką yra bergždžios. Susitikimas su buvusiu kunigu Čarliu Boidu atveria Rozai naujas gyvenimo perspektyvas.
Daugiau

Režisierius: Chazz Palminteri

Aktoriai: Penelope Cruz, Susan Sarandon, Paul Walker, Alan Arkin, Marcus Thomas, Chazz Palminteri, David Julian Hirsh, Chantal Lonergan, Erika Rosenbaum, Kim Bubbs ...

Žanras: Drama

Metai: 2004

Šalis: USA, Canada

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, daugiabalsis)

Reitingas

  • +1

  • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
loading...