Sena
Žiūrėti online

Treileris:

25-08-2014

Sena Senna

Tikiu, kad "Sundance” publika (o tai nėra F-1 gerbėjų šalis) "Senna” kaip geriausią dokumentinį filmą įvertino už jo turinį, o ne už seniai užsimezgusį (ir, deja, jau nutrūkusį) ryšį su legendiniu sportininku. Jau ir 1994 metais, kai San Marino Grand Prix metu užgeso brazilo gyvybė, Rusijos kanalas transliavo pašėlusiu greičiu lakstančių automobilių varžybas. Iki šiol akyse stovi tiek avarijos akimirkos, tiek aš pats tėvų kambaryje stebintis nuolaužų krūvas. Tad nenuostabu, jog yra baimė būti subjektyviam. Per daug subjektyviam.

Režisierius Asif Kapadia Ayrton Senna kelią F-1 pasakoja be kalbančių galvų – faktiškai vien tik iš archyvinės medžiagos. Vienintelė dažnai ekraną uzurpuojanti galva – paties Ayrton Senna’os. Ir jau tik ant ant viršaus, lyg prisiminimai, skamba jo buvusių komandos partnerių ir varžovų, komandos vadybininkų balsai. Lyg iš ten bei iš tada, tų laikų, kai buvo jis. Tai buvo asmenybė. Ambicinga, sportu serganti asmenybė. Gal todėl ir filmas, nors jame matai, kad moterys lenktynininko gyvenime užėmė ne paskutinę vietą, yra apie sportą. Bet ar gali pykti, jeigu neprailgsta?
Daugiau

Režisierius: Asif Kapadia

Aktoriai: Ayrton Senna, Alain Prost, Frank Williams, Ron Dennis ...

Žanras: Drama, Dokumentinis

Metai: 2010

Šalis: UK, France

Kalba: Lietuvių

Reitingas

+1 1

KOMENTARAI
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

loading...