/ / / Kasablanka
Kasablanka
Žiūrėti online

Treileris:

25-08-2014

Kasablanka Casablanca

Antrasis pasaulinis karas, Kasablanka. Amerikos emigrantas Rikas Bleinas vadovauja populiariausiam naktiniam klubui mieste. Ciniško vienišo vilko Bleino rankose atsitiktinai atsiduria du vertingi laiškai. Nacių majorui Štraseriui atvykus į Kasablanką, jam pataikaujantis policijos kapitonas Reno padarys viską, kad jam įtiktų. Jis netgi sulaikys čekų pogrindžio vadą Viktorą Lazlo. Rikas labai nustemba išvydęs Lazlo kartu su Ilsa, savo sena meile. Rikas pyksta ant Ilsos, nes kadaise Paryžiuje ji jį paliko, tačiau išaiškėjus, kad tam buvo rimta priežastis, jiedu planuoja pasinaudoti laiškais ir kartu pabėgti.
Daugiau

Režisierius: Michael Curtiz

Aktoriai: Humphrey Bogart, Ingrid Bergman, Paul Henreid, Claude Rains, Conrad Veidt, Sydney Greenstreet, Peter Lorre, S.Z. Sakall, Madeleine Lebeau, Dooley Wilson, Joy Page, John Qualen, Leonid Kinskey, Curt Bois ...

Žanras: Drama, Romantinis, Karinis

Metai: 1942

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

 • +4

 • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI1

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Muzikontas 17 Rugsėjo 2017 04:28
  1. 0
  Filmas puikus, bet:
  Įgarsinimas smarkiai atsilieka nuo vaizdo. Filmo pradžioje minute-dviem, o pabaigoje net virš 20 minučių. Vaizdas baigiasi apie 1:21 val., garsas - 1:42.
  Normaliau pažiūrėti galima tik atsidarius du langus - vieną su garsu, o kitą be garso; vaizdą tenka nuolat pristabdyti, kad garsas prisivytų ir kažkiek sutaptų...
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
loading...