Pagrindinis / Filmai / Broliai
Broliai
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 26-08-2014

Broliai Brothers

Semas Keihilas (akt. Tobey Maguire) išvyksta kariauti į Afganistaną. Namuose jo laukti lieka žmona Greisė (akt. Natalie Portman) ir dukrelės Izabelė (akt. Bailee Madison) ir Megė (akt. Taylor Geare). Tačiau ilgai laukti netenka -netrukus Greisė gauna žinutę, kad Semas žuvo Afganistane. Ši žinia pakeičia visos šeimos gyvenimą. Greisę, likusią vieną su dviem dukrelėm, prislegia skausmas ir rūpesčiai, kuriuos anksčiau dalindavosi su Semu. Semo tėvas (akt. Sam Shepard), atsargos karininkas, taip pat sunkiai išgyvena mylimiausio sūnaus netektį. Semas visuomet buvo jo pasididžiavimas: sūnus, pasekęs jo pėdomis... Visai ne toks kaip jo brolis Tomis (akt.Jake Gyllenhaal). Tomis nuolatos kėlė tik rūpesčius, nuolatos įsiveldavo į nemalonumus. Paskutinis jo išsišokimas - ginkluotas apiplėšimas.

Tomis neseniai grįžo iš kalėjimo, kur atsėdėjo už padarytą nusikaltimą, ir beveik iš karto neteko brolio. Matydamas Greisės vargus sūnus palaidūnas pasijunta atsakingas už brolio šeimą. Greisė žinojo Tomio istoriją ir jo darbelius, tad ji nenoriai priima pagalbą. Tomis padėdamas brolio žmonai tuo pačiu nuo skausmo ir nešvarios praeities gelbėjasi ir pats. Jis jaučia, jog Greisė, Izabelė ir Megė tai tas šiaudas, kurio jis gali nusitverti. O Greisė, kuri iš pradžių buvo nusiteikusi nepatikliai ir priešiškai, pamažu „atitirpsta".

Netrukus Keihilų šeimą pasiekia netikėta naujiena: Semas gyvas ir grįžta namo. Šeima džiūgauja ir plačiu glėbiu pasitinka Afganistano karo didvyrį. Tačiau susitikimo džiaugsmą ima temdyti juodi debesys. Semas užsisklendžia savyje. Tai, ką jam teko matyti ir pačiam daryti Afganistane, visiems laikams pakeitė Semą Keihilą. Jis nesugeba vėl būti toks pats mylintis ir švelnus vyras ir tėvas. Semas negali atleisti sau už tai, ką padarė Afganistane, ir jaučia, jog jis jau niekada negalės mylėti ir niekada nebus vertas artimųjų meilės. Jis nesidžiaugia net akivaizdžiu brolio paklydėlio pasikeitimu: Semas įtarinėja, jog Tomis ir Greisė išdavė jį. Tokios mintys neduoda jam ramybės ir ima temdyti visos Keihilų šeimos gyvenimą.

Du broliai, Semas ir Tomis, netikėtai pasikeitę vaidmenimis, turi išmokti gyventi naujoje realybėje ir įveikti vidinius demonus, kurie, deja, niekuomet nesnaudžia.

„Broliai" - jautri istorija apie žmones, kankinamus kaltės jausmo. Žmones, kurie už praeities nuodėmes baudžia patys save. Žmones, kurie nepaisant visko stengiasi gyventi toliau.
Daugiau

Režisierius: Jim Sheridan

Aktoriai: Jake Gyllenhaal, Natalie Portman, Tobey Maguire, Mare Winningham, Sam Shepard ...

Žanras: Drama, Trileris

Metai: 2009

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 7.199 134
 • 7.47747 707
 • +15
KOMENTARAI 6
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. doju 7 balandžio 2019 21:58
  1. 0
  Labai geras filmas, priverte susimastyti 10 balu.
 2. Ja-Ja 14 lapkričio 2018 20:53
  1. 0
  Kam žiūrėt filmą, jei visas filmo turinys parašytas filmo aprašyme ... (
 3. ViliuXX 23 kovo 2018 22:35
  1. +1
  Labai geras filmas , vertas dėmesio 10/10
 4. TheHeist 30 sausio 2018 19:37
  1. +1
  Puikus filmas,nors ir filmas nėra tikrai įvykiais,bet iš tikrujų taip buna,karas ne visiems... :D
 5. ZVER 3 sausio 2018 00:15
  1. +10
  Vertas demesio
 6. aferistas1 5 gruodžio 2017 01:07
  1. 0
  Geras draminis filmas parodantis apie tikra karo itaka zmonems. 9 is 10.

Loading...