/ / / Mėnulis
Mėnulis
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 19-12-2015

Mėnulis Moon

„Lunar Industries“ darbuotojas Semas Belas (Sam Rockwell) išsiunčiamas trejiems metams dirbti didžiulėje automatizuotoje Sarang mėnulio bazėje, kur vienintelis jo kompanionas yra dirbtinio intelekto robotas Gertis. Semo užduotis - prižiūrėti automatizuotus „kombainus“, kurie išgauna helį iš mėnulio regolito. Išgautą kurą jis periodiškai siunčia į Žemę, kur šis panaudojamas labai reikalingos švarios branduolių sintezės energijos gamyboje. Dėl nuolatinių palydovo susisiekimo trukdžių, su žmona Tese ir jų dukrele Eva, Semas gali bendrauti tik įrašytomis vaizdo žinutėmis.

Likus dviem savaitėms iki jo išvykimo atgal į Žemę, Semą pradeda kamuoti galvos skausmai bei haliucinacijos. Vieno tokio migrenos priepuolio metu jis padaro avariją. Po kiek laiko Semui prabudus bazės ligoninėje, Gertis apklausia jį ar jis prisimena, kas įvyko avarijos metu, šiam atsakius neigiamai – užtikrina, kad tai nėra neįprasta. Semas pradeda kai ką įtarti, kai užtinka tiesioginį pokalbį tarp Gerčio ir įmonės vadovų bei sužino, kad Gerčiui liepta jo neišleisti iš bazės. Taip pat pranešama, kad sutvarkyti apgadinto kombaino atvyksta gelbėjimo komanda Eliza.

Semas sąmoningai sugadina dujų vamzdį, kad įtikintų Gertį išleisti jį laukan ir patikrinti ar nėra išorinių pažeidimų. Tačiau, sugrįžus į avarijos vietą, Gertis ten randa vos gyvą žmogų, kuris stebėtinai atrodo lygiai kaip jis. Gertis juos abu tapatina kaip Semą Belą...
Daugiau

Režisierius: Duncan Jones

Aktoriai: Sam Rockwell, Kevin Spacey, Dominique McElligott, Rosie Shaw, Adrienne Shaw, Kaya Scodelario ...

Žanras: Drama, Fantastinis

Metai: 2009

Šalis: UK

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 7.9296 905
 • 7.571100 177
 • +8
KOMENTARAI 2
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Roosendaal 18 vasario 2019 21:08
  1. 0
  Geras, geras :) žiūrėti ne vienam kartui, o kur dar Sam Rockwell ir James Zabiela su savo sound track'u...tikras kosmosas :)
 2. axa 12 gruodžio 2018 20:40
  1. 0
  Labai geras filmas :)

Загрузка...