/ / Mirties Lenktynės
Mirties Lenktynės
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

19-07-2014

Mirties Lenktynės Death Race

Pamirškite kažkada Lietuvoje išpopuliarėjusius „Greitus ir įsiutusius“! Išsikvėpusius gatvių herojus, jų pernelyg nublizgintus automobilius ir banalias pupytes keičia pačios brutaliausios lenktynės pasaulyje. Šioje trasoje – jokių skrupulų nepripažįstanti kova, o prizas – gyvybė.

Džensenas Eimsas (akt. Jasonas Stathamas) – ištvermingas, prie adrenalino pripratęs ir gerai kiekvienos sekundės vertę suvokiantis lenktynininkas. Tris kartus tapęs čempionu, jis nusprendžia galų gale atsisveikinti su sekinančiu gyvenimo būdu. Tačiau kaip visada tai ne taip paprasta. Netikėtai apkaltintas žmogžudyste, kurios neįvykdė, Džensenas patenka į kalėjimą. Jo prižiūrėtoja Henesi (akt. Joan Allen) minios gerbėjų garbinamam vyrui pasiūlo išeitį: dalyvauti lenktynėse arba supūti kalėjime. Pasirinkimas ekstremalus: teisė kvėpuoti laimima nugalint taip pat už savo gyvybę kovojančius priešininkus.

Verčiamas beviltiškos situacijos, Džensonas Eimsas užsideda metalinę mistinio lenktynininko Frankenšteino kaukę ir niūrioje kalėjimo aplinkoje pradeda mūšį dėl išlikimo. Rankose – ginklų prigrūsto superautomobilio vairas, priešai – pats žiauriausi kalėjimo nusikaltėliai, laikas – pragariškos trys dienos, akyse – desperatiškas instinktas išlikti. Kas bus šių taisyklių neturinčių lenktynių laimėtoju?

Įdomūs faktai apie filmą „Mirties lenktynės“:

- Filmo scenarijaus autorius ir režisierius Paulas W. S. Andersonas anksčiau yra sukūręs filmus „Svetimas prieš Grobuonį“, „Absoliutus blogis“;

- Aktorius Jasono Stathamas filme vairuoja 2006 m. „Ford Mustang GT“, turintį 4.6L 3V Ford V8 variklį, 2 mini šautuvus, galinčius apsisukti 3000 kartų per minutę, napalmą ir liepsnosvaidį.

- Didžiulę teritoriją apimančiu kalėjimu, kuriame vyksta pagrindinis veiksmas, buvo paverstos Monrealyje esančios apleistos traukinių aikštelės.

- 34 automobiliai, tarp kurių buvo „Mustang“, „Dodge Ram“, „Porche“, „Jaguar“, „BMW“ ir „Buick“, panaudoti filmuojant pagrindines 11 ir keletą papildomų mašinų.

- Kad lenktynėms ir filmavimui paruoštų bent 1 automobilį, mechanikai ir gamintojai turėjo dirbti net 6 savaites.

- Kad būtų pačios geriausios fizinės formos, specialiai dėl šio filmo aktorius Jasonas Stathamas ne vieną mėnesį treniravosi buvusioje karinio jūrų laivyno bazėje. Kai kurie iš trenerių ruošė aktorius ir filmui „300“.

- „Mirties lenktynės“ buvo nufilmuotos per 50 dienų.

- Kai buvo sukurta pirmoji „Mirties lenktynių“ versija, jos žiaurumas taip šokiravo žiūrovus, kad filmą bandyta uždrausti rodyti kino teatruose.
Daugiau

Režisierius: Paul W.S. Anderson

Aktoriai: Jason Statham, Joan Allen, Ian McShane, Tyrese Gibson, Natalie Martinez, Max Ryan, Jason Clarke, Frederick Koehler, Jacob Vargas, Justin Mader ...

Žanras: Veiksmo, Fantastinis

Metai: 2008

Šalis: Germany, USA, UK

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 6.4179 169
 • 7.09770 237
 • +32
 • Neveikia video
 • Užgesinti šviesą
 • Prenumeruoti
KOMENTARAI 2
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. wandal69 25 liepos 2018 20:55
  1. 0
  nebloogas ;)
 2. ViliuXX 10 gruodžio 2017 23:32
  1. 0
  Labai geras filmas , vien tik veiksmas 10/10

Loading...