/ / Kelionė į vandenyno gelmes / Neregėtas vandenyno pasaulis
Kelionė į vandenyno gelmes / Neregėtas vandenyno pasaulis
Žiūrėti online

Treileris:

27-08-2014

Kelionė į vandenyno gelmes / Neregėtas vandenyno pasaulis OceanWorld

Vandenynas - gyvybės lopšys, tačiau tai vis dar didžiausia paslaptis žmonijai. Jis slepia nuo mūsų akių gyvūnus ir augalus, kurių mes nė sapnuot nesapnavom. Milijonus metų vandenynas neįsileido mūsų į paslaptingą karalystę, tačiau šiandien jis atveria glėbį patiems smalsiausiems ir atkakliausiems - mokslininkams-tyrinėtojams, apsiginklavusiems šiuolaikine technika. Jų dėka tą nepaprastą stebuklingą pasaulį galime pamatyti ir mes.

Į nuostabią kelionę mus pakviečia dresuotas vėžlys, kurio klajones seka visa operatorių komanda. Pasiruoškite - jūsų laukia nepaprasta kelionė: prasibrovę pro laminarijų sąžalyną, esantį Monterėjaus draustinyje, Kalifornijoje, atsidursite netoli Meksikos krantų, prie Roca Partida salos, kuri užburia vaizdingu peizažu ir atskleidžia nepaprastas povandeninio pasaulio istorijas - čia gyvena tūkstančiai ryklių. Toliau jūsų laukia bekraštės Australijos vandenų platybės ir Didysis Barjerinis Rifas, kurio grožiui atsispirti negali niekas. Tai vienintelis pasaulyje gyvas organizmas, matomas net iš kosmoso! Taip, taip, jums nepasigirdo - tai gyvas organizmas, o ne augalas ar akmens darinys. Rifą sudaro mažučiai organizmai - koraliniai polipai, kurie gyvena didžiulėmis kolonijomis. Tokiomis didžiulėmis, kad jas net galima matyti iš kosmoso.

Pakeliui laukia susitikimai su tūkstančiais įspūdingų povandeninio pasaulio gyventojų - nuožmiais medžiotojais kūjagalviais rykliais, didingomis rajomis, įspūdingomis zebrinėmis sparnapelekėmis, agresyviomis povandeninio pasaulio plėšrūnėmis murenomis, žaismingais delfinais, jūriniu šliužu - fantastišku gyviu, tarsi nužengusiu iš pasakų knygos, linksmaisiais jūrų arkliukais, keistais gyvūnais lamantinais, kuriuos senovės jūreiviai laikė undinėlėmis, ir didžiausiais mūsų planetos žinduoliais banginiais.

Povandeninio pasaulio būtybių gyvenimas mums visai nepažįstamas ir todėl nepaprastas, tad nepabijokite leistis į stebuklingą kelionę per 15 jūrų ir 3 vandenynus bei susipažinti su paslaptingais gyvūnais. Kviečiame panirti į vandenyno gelmes ir pajodinėti ant banginio, o tie, kas mėgsta aštresnius pojūčius, galės paplaukioti tarp ryklių arba dilgiųjų medūzų.
Daugiau

Režisierius: Jean Jackues Mantello

Aktoriai: Jean Jackues Mantello ...

Žanras: Dokumentika

Metai: 2009

Šalis: UK

Kalba: Lietuvių

Reitingas

  • 0

  • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
loading...