/ / Kamelotas
Kamelotas
Žiūrėti online

Treileris:

31-07-2016

Kamelotas (1 Sezonas) Camelot (Season 1)

Po netikėtos karaliaus Uterio mirties chaoso grėsmė iškilo prieš Didžiąją Britaniją. Burtininkas Merlinas mato regėjimą su tamsia ateitimi. Jis imasi jauno ir veržlaus Arturo, nežinomo Uterio sūnaus ir įpėdinio, kuris augo kaip prasčiokas. Bet šalta ir ambicinga Artūro įseserė Morgana kausis su juo iki pačios pabaigos, negailėdama nei jėgų, nei priemonių, kad gautų karūną šioje epiniame mūšyje dėl valdžios. Šiais tamsiais laikais tikrai labai reikalingas naujas karalius ir Gvinevra, Artūro sutuoktinė, bus ryškia šviesa rūsčiame Artūro pasaulyje. Susidūręs su sudėtingais moraliniais sprendimais ir karalystės kuri yra palaužta karo ir paskendusi apgaulėje suvienijimo užduotimi, Artūras nueis kelią pranokstantį vaizduotę.
Daugiau

Režisierius: Michael Hirst, Chris Chibnall

Aktoriai: Eva Green, Joseph Fiennes, Claire Forlani, Mikael Salomon, Ciaran Donnelly, Jeremy Podeswa, Stefan Schwartz, Jamie Campbell Bower, Tamsin Egerton, Peter Mooney, Philip Winchester, Clive Standen, Diarmaid Murtagh ...

Žanras: Drama, Fantastinis

Metai: 2011

Šalis: Ireland,USA,UK,Canada

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 6.521 171
 • 6.2115 720
 • +4
KOMENTARAI 3
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Nemix 22 liepos 2016 21:24
  1. +1
  Kada kita serija ?
 2. Revan 4 liepos 2016 11:01
  1. 0
  Laiko gaišimas. :)
 3. Ringo 12 balandžio 2015 02:28
  1. 0
  Vertas demesio. Puiki aktoriu vaidyba. Istorija pateikta per mistikos syda, o tai daro seriala dar patrauklesniu. Malonaus ziurejimo! :air_kiss:

Загрузка...