/ / Grynakraujai
Grynakraujai
Žiūrėti online
WEBDL 16-08-2014

Grynakraujai (1 Sezonas) The Originals (Season 1)

Tie, kurie žiūri serialą "Vampyrų dienoraščiai”, privalo į savo kolekciją priimti ir "Grynakraujus”. Šis serialas – pirmųjų pasaulyje vampyrų istorija.

Šeima yra galia. Grynakraujų vampyrų šeima prieš tūkstantį metų davė priesaiką – likti kartu – visada ir per amžius. Bėgant laikui, šeimos ryšys pamažu silpnėjo ir, pagaliau, visai nutrūko. Grynakraujų šeimą išskyrė laikas, tragedijos ir valdžios troškimas.

Kai Niklausas Maiklsonas – grynakraujis vampyro ir vilkolakio hibridas, gauna paslaptingą užuominą apie tai, jog Naujajame Orleane prieš jį rengiamas sąmokslas, jis tučtuojau sugrįžta į miestą, kurį kadaise padėjo sukurti. Ten jis susitinka su savo globotiniu Marseliu – charizmatišku vampyru, kuris po savo sparneliu laiko visus Naujojo Orleano gyventojus, įskaitant ir antgamtines būtybes.

Pasiryžęs padėti savo broliui, į Naująjį Orleaną atvyksta ir Elijus. Čia jis sužino apie Heilę – savo šeimos ištakų ieškančią vilkolakę, kuri pakliuvo į galingos raganos Sofi nagus. Heilė, turėjusi trumpą ir aistringą romaną su grynakrauju Klausu, net pati to nežinodama, savo įsčiose nešioja ypatingą vaiką – pirmąjį natūralų vilkolakio ir vampyro hibridą.

Marseliui demonstruojant nežabotą savo valdžią, Naujajame Orleane kyla įtampa tarp antgamtinių būtybių, kurios nori nuversti miestą užvaldžiusį vampyrą. Klausas net neketina paklusti savo globotiniui, todėl nusprendžia atsiimti tai, kas kadaise jam priklausė – valdžią, miestą ir savo šeimą. Broliai Klausas ir Elijus susivienija su Naujojo Orleano raganomis, kad miestą vėl valdytų GRYNAKRAUJAI.
Daugiau

Režisierius: Julie Plec

Aktoriai: Joseph Morgan, Daniel Gillies, Phoebe Tonkin, Claire Holt, Charles Michael Davis, Daniella Pineda, Leah Pipes ...

Žanras: Drama, Fantastinis, Siaubo

Metai: 2013,2014

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, dvibalsis)

Reitingas

 • 8.3100 375
 • 7.91215 209
 • +97
KOMENTARAI 4
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. gginnte69 21 rugpjūčio 2018 22:10
  1. +1
  VIENAS IS GERIAUSIU SERIALU!
 2. Deivuks 9 rugpjūčio 2018 09:19
  1. 0
  Serijelas geras jis sujunktas su vampirų dienoraščiai
 3. Ema gilbert 15 balandžio 2018 18:05
  1. +9
  Geriausias mano matytas serijalas!!
 4. PARUL 15 balandžio 2018 16:03
  1. 0
  Serialas visai nieko, tik netaip jau ir sudomino, Vampyrų dienoraščiai buvo geriau

Загрузка...