/ / Krintantis dangus
Krintantis dangus
Žiūrėti online
BRRip 1-08-2014

Krintantis dangus (1 Sezonas) Falling Skies (Season 1)

Prestižiniam „Emmy" apdovanojimui nominuotas kultinio režisieriaus Steveno Spielbergo prodiusuotas fantastinis serialas, pasakoja, kaip patyrę ateivių ataką, Žemės gyventojai susivienija kovai dėl savo gyvybių. Buvęs koledžo profesorius Tomas Masonas (aktorius Noah Wyle'as) tampa karių ir civilių grupelės, susibūrusios kovai prieš planetą užpuolusius ateivius, lyderiu. Neveltui sakoma, kad reikia žinoti istoriją tam, kad nekartotume jos klaidų. Tomas puikiai išmano Amerikos karinius veiksmus ir sugeba kautis dėl žmonijos išlikimo. Jam tenka ne tik kovoti su ateiviais, bet ir susidurti su kitais sunkumais: ilgesiu mirusiai žmonai, ateivių pagrobto sūnaus paieškomis bei vadovo pareigomis. Tačiau tam, kad galėtų išgelbėti žmoniją, jis nepasiduoda net sunkiausiomis akimirkomis.
Daugiau

Režisierius: Robert Rodat

Aktoriai: Maxim Knight, Noah Wyle, Moon Bloodgood, Drew Roy, Seychelle Gabriel, Peter Shinkoda, Will Patton, Sarah Carter ...

Žanras: Veiksmo, Fantastinis, Trileris

Metai: 2011

Šalis: USA,Canada

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 7.279 972
  • 6.9356 746
  • +37
  • Neveikia video
  • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. aferistas1 30 liepos 2018 15:49
    1. 0
    Geras Steveno Spielbergo prodiusuotas apokaliptinis serialas panasus i TWD, tik cia zeme uzpuola ateiviai. Nezinau, kodel niekas jo neziuri.

Loading...