/ / / Vestuvių dainininkas
Vestuvių dainininkas
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 11-09-2014

Vestuvių dainininkas The Wedding Singer

1985 metai. Robis Hartas (Adam Sandler) - puikus vestuvių muzikantas, svajojantis tapti ne ką prastesniu dainų autoriumi. Bet gyvenimo kasdienybės priverstas, jis koncertuoja su savo grupe. Vienos pertraukos metu jis sutinka nuostabią padavėją Džuliją (Drew Barrymore), dirbančią pirmą dieną. Artimiau susipažinę, randa daug panašių įvykių vienas kito gyvenime.

Robis tetrokšta vieno: užsidaryti miegamajame ir paskęsti savo skausme. Jo geriausias draugas Semis (Allen Covert) galų gale įtikina jį sugrįžti į darbą.

Kiekviena pora savo vestuvių dieną įsivaizduoja kaip pačią įsimintiniausią bei nuostabiausią šventę savo gyvenime. Robis tapo pačiu blogiausiu dainininku visame pasaulyje. Jis piktai šnairuoja į laimingąją porą, įžeidinėja svečius, susimuša su nuotakos tėvu. Susigadinęs sau gyvenimą bei karjerą, jis nusprendžia ieškoti garbingesnio darbo.

Artėjant Džulijos vestuvių dienai, nesulaukusi pagalbos iš savo jaunikio, ji kreipiasi į savo geriausius draugus Holi (Christine Taylor) ir Robį. Pasirodo, kad Robis - šaunus vestuvių organizatorius. Repetuojant paskutines vestuvinės ceremonijos akimirkas, Holi prikalbina Robį pabučiuoti Džuliją.

Jų lūpoms susijungus...Robis ima regzti planą, kaip įtikinti Džuliją, jog jos jaunikis Glenas (Matthew Glave) yra didžiausia jos klaida.
Daugiau

Režisierius: Frank Coraci

Aktoriai: Adam Sandler, Drew Barrymore, Christine Taylor, Allen Covert, Matthew Glave ...

Žanras: Komedija, Romantinis, Muzikinis

Metai: 1998

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 6.8119 736
  • 6.90810 326
  • +3
KOMENTARAI
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.


Загрузка...