/ / / Sutrikusi mafija
Sutrikusi mafija
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 12-09-2014

Sutrikusi mafija Analyze That

Ar dar prisimenate pagarsėjusį gangsterį, kuris turėjo rimtų psichologinių problemų, daug verkė ir negalėjo žudyti? Po trejų metų išėjęs iš kalėjimo mafijozas Polas Vitis išsiaiškina, kad dabar netikėtai sutriko gero ir nuoširdaus jo draugo psichiatro Beno Sobolio sveikata. 1999 m. komedijos "Sutrikęs gangsteris" režisierius Haroldas Ramis viską sukeitė vietomis.

Kalėjimo Sing Sing prižiūrėtojai yra labai sunerimę dėl mafijos boso Polo Vičio keisto elgesio. Jau greitai garsiausias Niujorko nusikaltėlis turėtų išeiti į laisvę, tačiau jis pats tuo visai nesidžiaugia. Sužinojęs, kad kažkas iš priešininkų ruošia rimtą susidorojimo planą, jis ištisas dienas guli katatoniškai sustingęs lovoje arba dainuoja miuziklų arijas.

Galbūt Polas Vitis stipriai pergyvena dėl savo konkurentų iš kitos mafijos šeimos vis didėjančios įtakos mieste? O galbūt jis labai profesionaliai apsimetinėja, kad būtų anksčiau paleistas iš kalėjimo ir pats galėtų pasirūpinti savimi?

FTB pareigūnai nusprendžia kreiptis pagalbos į buvusį Niujorko mafijos boso psichiatrą Beną Sobolį. Tačiau šis net nenori girdėti panašaus pobūdžio pasiūlymų. Iš tiesų, tai pats Benas Sobolis turi didelių psichologinių problemų. Garsaus psichiatro sveikatėlė netikėtai sutriko.

Visai neseniai mirė jo tėvas, ko pasekoje Benas Sobolis išgyvena krizę. Jis pats nelabai žino, kaip toliau gyventi ir dirbti. Tačiau jis puikiai supranta, kad pavydžioji žmona Laura bus žiauriai įsiutusi, jeigu vėl pamatys nenuspėjamo charakterio Polą Vitį.
Daugiau

Režisierius: Harold Ramis

Aktoriai: Robert De Niro, Billy Crystal, Lisa Kudrow, Joe Viterelli, Cathy Moriarty ...

Žanras: Komedija, Kriminalinis

Metai: 2002

Šalis: USA, Australia

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 5.976 037
  • 6.79416 825
  • +2
KOMENTARAI
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.


Загрузка...