/ / / Sutrikęs gangsteris
Sutrikęs gangsteris
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 12-09-2014

Sutrikęs gangsteris Analyze This

Pats galingiausias Niujorko gangsteris susirūpina savo jausmais. Harold`o Ramis`o linksmoje komedijoje pašėlęs gangsteris staiga pasijunta išvargęs ir išsekęs. Polas Vitis – vienas galingiausių Niujorko gangsterių. Užaugęs tarp gangsterių, jis tiesiog tobulai sugebėjo įgyvendinti visas savo patėvio (jo tikras tėvas buvo nušautas prieš daugelį metų) viltis ir buvo puikiai prisitaikęs prie gangsteriško pasaulio.

Bet kai, galų gale, Polas turi tapti savo nusikalstamos šeimos galva, jis ima ir sunegaluoja: jis negali miegoti, jis jaučiasi nutolęs nuo savo žmonos ir vaikų, jo meilužė nori žinoti, kur dingo jo romantiškumas, o jo ištikimasis pakalikas stebisi savo šeimininko neramiu elgesiu. Kas ištiks jų šeimyninį verslą, jei kitos gangsterių “šeimos” sužinos, kad Polą ištinka nerviniai priepuoliai?

Benas Sobolas išsiskyręs Niujorko psichiatras, turintis jauną sūnų bei sužadėtinę, ruošiasi vesti. Jis puikus vyrukas, nuostabus tėtis ir geras savo profesijos žinovas. Kaip taisyklė, Benui sekėsi gerai, kol jis nepakliuvo į autoavariją. Jo nelaimei, kitą automobilį vairavo to paties Polo Vičio asmens sargybinis Dželis. Taip susikerta Polo ir Beno gyvenimo keliai...
Daugiau

Režisierius: Harold Ramis

Aktoriai: Robert De Niro, Billy Crystal, Lisa Kudrow, Chazz Palminteri, Kresimir Novakovic ...

Žanras: Komedija, Kriminalinis

Metai: 1999

Šalis: USA, Australia

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • +1
KOMENTARAI
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.


loading...