/ / Peliuko Perio nuotykiai / The Hairy Tooth Fairy / El ratón Pérez (2006)
Peliuko Perio nuotykiai / The Hairy Tooth Fairy / El ratón Pérez (2006)
Žiūrėti online

Treileris:

12-09-2014

Peliuko Perio nuotykiai / The Hairy Tooth Fairy / El ratón Pérez (2006) The Hairy Tooth Fairy / El ratón Pérez

Peliukas Peris - lyg dantukų fėja. Jis gyvena laive kartu su daugybe kitų peliukų, kurie naktimis lanko mažylius ir susirenka jų po pagalvėmis slepiamus iškritusius pieninius dantukus, o mainais palieka po kelias monetas. Peliukai dantukus nušveičia, nupoliruoja ir šie virsta spindinčiais perlais, už kuriuos senas Perio draugas juvelyras Morientesas atsiskaito auksinėmis monetomis. Tačiau kartą įprastas žygis parsinešti pieninio dantuko virto neįtikėtinu ir pavojingu nuotykiu. Perį pagrobė piktadariai, kurie taikėsi užimti laivą ir pasisavinti jo turtus. Viskas galėjo labai lūdnai baigtis, jeigu ne maža mergaitė Liusi, kuri per nelaimingą atsitikimą namie neteko dantuko. Geraširdė mergaitė kartu su pusbroliu Ramiru surengė tikrą gelbėjimo operaciją, kad išslaivintų Perį ir pamokytų piktadarius.
Daugiau

Režisierius: Juan Pablo Buscarini

Aktoriai: Alejandro Awada, Mariano Chiesa, Rolly Serrano, Delfina Varni, Fabi?n Mazzei, Ana Mar?a Orozco, Joe R?goli, Diego Gentile, Ana Mar?a Nazar, Enrique Porcellana ...

Žanras: Animaciniai, Komedijos, Šeimai

Metai: 2006

Šalis: Argentina, Spain

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas


  • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
loading...