Piktieji numirėliai / Evil Dead (2013)
/ / / Piktieji numirėliai

Playing on

Player HTML5
 1. Treileris
 2. Pažymėti
 1. Neveikia
 2. Išjungti
loading...
Piktieji numirėliai

Piktieji numirėliai

Evil Dead
Davidas, Erikas, Mija, Olivija ir Natali nenutuokė, kad susitikimas medinėje miško troboje taps velniškai pražūtingu, tačiau juos aplankiusi kruvina nelaimė buvo užkoduota iš anksto. Sudėliokite žodį iš bičiulių vardų pirmųjų raidžių ir suprasite, kas slypi miško šešėliuose.

Gražuolė Mija (aktorė Jane Levy) desperatiškai trokšta atsikratyti alinančios priklausomybės narkotikams, bet šis tikslas reikalauja fizinių ir psichologinių kančių. Ji nuolat regi siaubingas haliucinacijas, girdi keistus balsus iš anapus ir dažnai nesugeba kontroliuoti savęs, todėl pakviečia į atokią trobą miške du geriausius ir patikimiausius draugus - medikės išsilavinimo siekiančią Oliviją (aktorė Jessica Lucas) ir mokytoją Eriką (aktorius Lou Tayloras Pucci).

Kartu su jais atvyksta kelis metus nematytas ir merdinčia mama rūpinęsis vyresnysis brolis Davidas (aktorius Shiloh Fernandezas), kuriam kompaniją palaiko naujoji širdies draugė Natali (aktorė Elizabeth Blackmore). Jie yra pasiruošę suteikti būtiną moralinę ir medicininę pagalbą sunkiausiomis gydymo dienomis, bet neatsargiai atveria neužgijusias praeities žaizdas.

Tarsi nujausdama nesustabdomą piktųjų jėgų artėjimą Mija bando įspėti keturis artimiausius draugus, kad paliktų ją vieną ir kuo greičiau važiuotų namo, kol dar ne vėlu.

Demoniškas prakeiksmas olimpiniu greičiu išplinta į zombišką infekciją, kai žingeidžiaudžiausias kompanijos narys Erikas atranda paslaptingąją "Mirusiųjų knygą" su mistiniais simboliais, baisiomis iliustracijomis ir gąsdinančiais įspėjimais.

Jis ignoruoja svarbiausią ir lemtingiausią taisyklę - niekuomet garsiai neskaityk čia užrašytų magiškų žodžių - ir...
Daugiau
 1. Režisierius:Fede Alvarez.
 2. Aktoriai:Jane Levy, Shiloh Fernandez, Lou Taylor Pucci, Jessica Lucas, Elizabeth Blackmore ...
 3. Žanras:Siaubo.
 4. Šalis:USA
 5. Kalba:Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
 1. Metai:2013
 2. Kokybė:BDRip

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

Komentarai - 1
 1. MrKaBoom 1 Lapkričio 2016 20:50
  BEISEI SIAUBIS FILMIS GERISRULIS

  6526265262[b]
  1. 0
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Night mode