/ / Raitelis be galvos
Raitelis be galvos
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 13-09-2014

Raitelis be galvos Sleepy Hollow

1799-ieji. Nežmoniškas siaubas kausto mažo Niujorko valstijos kaimelio gyventojus. Vienas po kito dingsta žmonės, o jų kūnai vėliau randami nukirstomis galvomis. Sklinda legendos apie piktąją dvasią, įgavusią begalvio raitelio pavidalą ir siautėjančią po aplinkinius, amžinai rūko gaubiamus paslaptingus miškus…

Išsiaiškinti kraupius nusikaltimus Niujorko burmistras į kaimelį pasiunčia jauną konsteblį Ichabodą Crane’ą (Johnny Depp). Jis netiki legendomis ir burtais, yra įsitikinęs, jog bet kokį paslaptingiausią įvykį galima paaiškinti moksliškai, o jo lagaminai prikimšti įvairiausių paties susikonstruotų prietaisų.

Tačiau netrukus po atvykimo į niūrų apsnūdusį miestelį jaunojo policininko tikėjimas mokslo ir technikos pažanga bei galimybėmis patiria ne vieną išbandymą. Tiesa, šioje Dievo pamirštoje vietoje jis randa ne tik pavojus, paslaptis ir vietinių gyventojų priešiškumą.

Katrina Van Tassel (Christina Ricci) – jaunoji gerbiamos Van Tasselų šeimos duktė – įsimyli žavų atvykėlį. Ar pavyks herojams atskleisti kraupiojo raitelio be galvos paslaptį? Kas jis – velnias ar žmogus? Kodėl jis žudo mažojo kaimelio gyventojus?

Šiurpi istorija “Raitelis be galvos” sukurta pagal amerikiečių literatūros klasiko Washingtono Irvingo apysaką “Legenda apie snaudžiantį slėnį”.

Filmas nominuotas 3 "Oskarams", laimėjo 1 - už dekoracijas. Kiti 22 laimėjimai ir 28 nominacijos.
Daugiau

Režisierius: Tim Burton

Aktoriai: Johnny Depp, Christina Ricci, Miranda Richardson, Michael Gambon, Jeffrey Jones, Christopher Lee, Richard Griffiths, Ian McDiarmid, Michael Gough, Marc Pickering, Christopher Walken, Ray Park, Casper Van Dien, Lisa Marie, Steven Waddington ...

Žanras: Nuotykių, Mistinis

Metai: 1999

Šalis: USA, Germany

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

 • 7.4295 543
 • 7.954184 600
 • +23
 • Neveikia video
 • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. aferistas1 8 lapkričio 2018 02:02
  1. 0
  Senas, bet tikrai geras filmas, nepriekaistinga Johnny Depp vaidyba. 10 is 10.

Загрузка...