/ / / Mirusios dukterys
Mirusios dukterys
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

DVDRip 14-09-2014

Mirusios dukterys Dead daughters

Tai legenda apie tris seseris: vieną naktį pamišėlė motina nužudė tris mažas savo dukreles. Po kelerių metų, jau gydoma psichiatrinėje ligoninėje, ji buvo nužudyta skirtingais trijų rūšių šaltaisiais ginklais. Remiantis liudininkų pasakojimais, tai padarė trys paauglės. Tokiu būdu mirusių dukterų šmėklos atkeršijo motinai, tačiau tai nenumalšino jų keršto troškimo ir neišsklaidė neapykantos. Prasidėjo negailestinga, mirtį nešanti įvykių grandinė: tris dienas dukterys akylai stebėdavo tą, kuris atsitiktinai tapdavo jų aukos paskutiniu liudininku. Ir jei žmogus per tą laiką pasielgdavo neteisingai ar nedorai, šmėklos nedelsdamos įvykdydavo savo žiaurų nuosprendį...

Jei ši istorija tikra, kiekvienam iš jų gresia bausmė. KIEKVIENAM IŠ JŲ PENKIŲ.

Vieniša, paini kova dėl gyvybės prasideda. Netgi netyčia ištartas žodis gali pasirodyti nusikaltimu kerštingosioms šmėkloms. Kas tos mažosios žudikės? Ką joms reiškia VELNIAS? Ką - NUODĖMĖ? Kas joms yra KLAIDA?

Bet kas – pradedant cigaretės prisidegimu, baigiant atsitiktinėm pavydžiom mintim, gali iššaukti mirties nuosprendį. Kiekvieną jų egzistavimo sekundę užtvindė baimė ir mintys apie seserų naikinančias galias. Niekas nežinojo, kaip mirusios dukros atrodo, kokiu būdu pasirodo, ir kaip jos veikia.

Kiekvienas personažas ieško savo sprendimo išgyventi. Penkios unikalios, tarpusavyje persipynusios istorijos, pilnos veiksmo, mistikos ir netikėtumų. Ryški asmenybių ir dukterų prakeiksmo priešprieša. Filmo veiksmas nė sekundei neleidžia atsipalaiduoti.
Daugiau

Režisierius: Pavel Ruminov

Aktoriai: Екатерина Щеглова, Артем Семакин, Никита Емшанов, Михаил Ефимов, Равшана Куркова, Дарья Чаруша, Иван Волков ...

Žanras: Drama, Siaubo

Metai: 2007

Šalis: Russia

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 0
  • Neveikia video
  • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. D.D 9 lapkričio 2017 19:33
    1. 0
    uztemptas,bande sukurti itampa ,o gavosi visiskas meslas .

loading...