/ / / Terminatorius: Saros Konor kronikos
BRRip 14-09-2014

Terminatorius: Saros Konor kronikos (1 Sezonas) Terminator: The Sarah Connor Chronicles (Season 1)

Serialo „Terminatorius. Saros konor kronikos" vaizduojami ivykiai prasideda praejus dvejiems metams po „Terminatoriaus. Paskutiniojo teismo diena", kai Sara Konor (Lena Heady) ir penkiolikmetis Džonas Konoras (Thomas Dekkeris) slapstosi nuo FTB agentu, ieškanciu, ju nuomone, pavojingos žudikes, susprogdinusios geriausia JAV kompiuteriu inžinieriu. Vienas agentu, Džeimsas Elisonas vis labiau nutuokia tikraja padeti ir praktiškai lipa Sarai su sunumi ant kulnu.

Supratusi, kad dvejus metus trukusi ramybe baigesi, Sara palieka sužadetini ir skuba išvežti Džona toliau nuo FTB persekiotoju, taciau kilusi sumaištis privilioja ir terminatorius. Vienas ju yra jauna, liauna ir žavinga pusiau bejausme mergina Kameron (Summer Glau), paties Džono Konoro iš ateities atsiusta ginti saves, kuri dalykiškai informuoja, kad Paskutinioji teismo diena niekur nedingo, tik nusikele i 2011 metus.

Antrasis terminatorius yra Kromartis, T-888 modelio mašina, „Skaineto" iš ateities atsiusta surasti ir nužudyti Džona Konora. Galinga žudymo mašina, remontuodama save, parodys ne tik savo sandara, bet ir leis žvilgtelti i visomis prasmemis kruvina audiniu užauginimo ant endoskeleto procedura.

Džona sauganti Kameron ne tik negailestingai naikina i Džono gyvybe besikesinancius žmones bei prastesniu rušiu mašinas. Laisvalaikiu ji bando pritapti prie eiliniu mokykla lankanciu paaugliu ir perprasti žmogaus ir mašinos skirtuma mokydamasis jausti, juoktis ir liudeti.

Seriale daug demesio skiriama žmogaus ir mašinos priešpriešai. Irgi iš ateities atsiustas pasipriešinimo kovotojas, Džono dede Derekas (Brianas Austinas Greenas) kartais pasirodo net žiauresnis už „pagerinta" terminatore Kameron, puikiai šokancia baleta. Taciau rusti tikrove jausmams palieka mažai vietos, o nauji „Skaineto" Kromarciui i pagalba pasiusti terminatoriai vercia skubiai galvoti, kokios ateities Sara ir Džonas Konorai nori ir gali siekti.
Daugiau

Režisierius: Charles Beeson

Aktoriai: Lena Headey, Thomas Dekker, Summer Glau, Richard T. Jones, Brian Austin Green, Garret Dillahunt, Shirley Manson ...

Žanras: Veiksmo, Drama, Fantastinis

Metai: 2008

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

+4 4

KOMENTARAI
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

loading...