KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

/ / / Mylėk mane
Mylėk mane
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

BRRip 16-09-2014

Mylėk mane Love Me

Šešiolikmetė Melisa Kenedi yra dingusi 3 mėnesius, o Ridždeilo miestelis kraustosi iš proto. Seno kino teatro mechanikė Silvija Poter be galo nori įsimylėti. Kaip kad būna filmuose. Bet ar gali koks nors vaikinas atitikti jos idealą? Net jos geriausio draugo Hario meilė nesulaukia atsako nuo 5 klasės. Kai seksualus, ramus, turtingas vaikis Lukas Grynas pasirodo Hemptono mokyklėlėje, ore įsižiebia kibirkštėlės. Luko ir Silvijos pirminis priešiškumas greit virsta karštu romanu, nepaisant beveik visų jos draugių perspėjimų. Bet kas nutinka meilei, kai įsikiša policija ir pradeda tirti Luko indėlį Melisos Kenedi byloje? Kas iš tikrųjų nutiko Melisai? Kiek ilgai gali tęstis Luko ir Silvijos santykiai apgaubus mistikai, grasinančiai pakeisti šių paauglių gyvenimus visiems laikams?
Daugiau

Režisierius: Rick Bota

Aktoriai: Lindsey Shaw, Jamie Johnston, Jean-Luc Bilodeau, Kaitlyn Leeb, Mikaela Cochrane, Jerritt Boyce, Michelle Haug ...

Žanras: Trileris

Metai: 2012

Šalis: USA, Canada

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

  • +1

KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. PapaSkuba 19 spalio 2015 14:12
    1. +2
    Geras filmukas! Visi trilerio reikalavimai išpildyti. Nors nelabai patinka paaugliškos istorijos, bet ši mielai susižiūrėjo ;)Rašau 9.

Загрузка...