KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

/ / / Nebrendylos 2
Nebrendylos 2
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

9-10-2016

Nebrendylos 2 Grown Ups 2

Su keturiais niekaip suaugti negalinčiais draugeliais kino žiūrovai susipažino prieš trejus metus. Tuomet Lenis (Adamas Sandleris), Erikas (Kevinas Jamesas), Kurtas (Chrisas Rockas) ir Markusas (Davidas Spade'as) gimtajame miestelyje susitiko liūdna proga - savo mokyklos krepšinio trenerio laidotuvėse. Tačiau tai jiems nesutrukdė išgyventi patį geriausią savo gyvenime Liepos ketvirtosios savaitgalį. Užkietėjusius nebrendylas ir jų šeimas taip sužavėjo ramus provincijos gyvenimas, kad po trejų metų vyrukai nusprendė persikraustyti ten, kur užaugo.

Tiesa, gyvenamosios vietos pakeitimas pagrindinių herojų nepakeičia. Jie ir toliau pasiryžę dėl savo šeimų padaryti viską, išskyrus vienintelį dalyką: suaugti. Iš šio jų pasiryžimo ir vėl kyla daugybė nesusipratimų bei komiškų situacijų. Nebrendylų įkurtuvių vasara pasipuošia senais ir naujais skriaudikais, šizofreniškais autobusų vairuotojais, girtais policininkais ant slidžių, absoliučiai nevaldoma paskutine mokyklos diena ir 400 šimtais nekviestų vakarėlio svečių. Visoje šioje sumaištyje Lenis, Erikas, Kurtas ir Markusas pamažu suvokia, kad kai kuriais (tiesą pasakius, ne tokiais jau ir retais) atvejais jie, užuot mokę savo vaikus, patys mokosi iš jų. Kitaip tariant, jų vaikai pamažu tampa suaugę.
Daugiau

Režisierius: Dennis Dugan

Aktoriai: Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade, Salma Hayek, Maya Rudolph, Maria Bello, Nick Swardson, Steve Buscemi, Colin Quinn, Tim Meadows, Jon Lovitz, Shaquille O'Neal, Alexander Ludwig, Georgia Engel ...

Žanras: Komedija

Metai: 2013

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

 • +3

KOMENTARAI 4
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Mantviukx 9 birželio 2018 23:35
  1. 0
  Gera komedija patiko 10/10
 2. ViliuXX 25 rugpjūčio 2017 23:20
  1. 0
  Ka galiu pasakyti abi geros dalys
 3. tadiz 12 rugpjūčio 2016 01:05
  1. 0
  smagi komedija, kuri susiziuri lengvai, patariu paziureti ir smagiai pasijuokti. 9is 10.
 4. seima 4 gegužės 2015 22:15
  1. 0
  ziauriai geras geras filmas:) patariu visiems pasiziureti is 10-10balu ;)
  :ok:

loading...