/ / / 2 Ginklai
2 Ginklai
2 Ginklai
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

5-11-2016

2 Ginklai 2 Guns

Bobis Trenčas (aktorius Denzelis Washingtonas) yra specialusis Kovos su narkotikais skyriaus agentas, valdžios nurodymu bandantis infiltruotis į narkotikų kartelį. Markusas Stigmanas (akt. Markas Wahlbergas) yra buvęs jūrų pėstininkas, siekiantis to paties tikslo. CŽV sumanyta taip, kad nei vienas iš jų nežino apie tikrąją kolegos tapatybę.

Vienos operacijos metu, bandant iš narkotikų prekeivių nusukti stambią pinigų sumą, aplinkybės susiklosto itin nepalankiai ir pareigūnams-apsimetėliams tenka sprukti. Blogiausia, kad juos medžioja ne tik mafija, bet ir jų pačių kolegos - mat Bobio ir Markuso vadovai pabūgsta, kad visa istorija iškils į viešumą ir nutaria neigti bet kokias sąsajas su į bėdą pakliuvusiais savo operatyvininkais.

Valdžiai norint juos įkišti į kalėjimą, o mafijai - pakišti po žeme, Bobis ir Markusas neturi kitos išeities kaip tik pasitikėti vienas kitu. Suvieniję jėgas jie nusprendžia ne būti medžiojamaisiais, o tapti medžiotojais. Šilto ir šalto mačiusiems pareigūnams tai nėra itin sunku. Prasideda pasiutiškas pelės ir katės žaidimas: su priešais, laiku ir mirtimi.
Daugiau

Režisierius: Baltasar Kormkur

Aktoriai: Denzel Washington, Mark Wahlberg, Paula Patton, James Marsden, Bill Paxton ...

Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Komedija

Metai: 2013

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • +3
KOMENTARAI 2
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Zarinas 13 gegužės 2018 11:55
  1. 0
  Puikus veiksmo filmas,skaniai susiziurejo ir II karta .Labai dera blatniakas Wahlbergas su ramiaku Denzeliu.
 2. dragon 3 sausio 2017 23:24
  1. +1
  Įtraukiantis veiksmo filmas daug ginklų, pinigų ir jumoro. D.Washingtonas vienas iš favotitų ir jo vaidyba kaip visad puiki 10/10

Загрузка...