Norėdami matyti turinį išjunkite Adblock arba reklamas blokuojančias programas.

KĄ DARYTI, JEI JŪSŲ INTERNETO TEIKĖJAS PRADĖS BLOKUOTI FILMUX.ORG ? PAGALBA

/ / / Olimpo apgultis
Olimpo apgultis
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 22-09-2014

Olimpo apgultis Olympus Has Fallen

Moterų numylėtinis ir vyriškumo idealas Gerardas Butleris ("Širdžių ėdikas”, "Pasodinsiu savo eks”, "Žaidėjas”) taps nauju kietu riešutėliu įtempto siužeto veiksmo filme OLIMPO APGULTIS, kuriame jis demonstruos dar geresnę fizinę formą nei Spartos epe "300” - aktorius treniravosi po 7 valandas kasdien, kad įtikinamai ir be kaskadininkų pagalbos suvaidintų specialiųjų tarmybų agentą, kuriam teks išvaduoti iš užgrobtų Baltųjų rūmų patį JAV prezidentą!

Maikas Baningas (akt. Gerardas Butleris) - praeities šešėlių kamuojamas buvęs specialiųjų tarnybų agentas, kurio darbas buvo saugoti JAV prezidentą (akt. Aaronas Eckhartas, pažįstamas iš filmų "Romo dienoraštis”, "Pasaulinė invazija: mūšis dėl Los Andželo”, "Tamsos riteris”). Maikas kaltina save, kad jam nepavyko išgelbėti pirmosios šalies ponios per nelaimingą atsitikimą, kurio metu per plauką gyvas lieka ir Prezidentas... Pervestas dirbti į iždo departamentą nuobodaus sėdimo darbo, Maikas ilgisi adrenalino Nacionalinio saugumo tarnyboje... Tačiau jis net juodžiausiame košmare negalėjo tikėtis, koks išbandymas jo laukia.

Netrukus likimo vingiai veiksmo išsiilgusį agentą vėl atveda į Baltuosius rūmus, kuriuos klasta ir žiaurumu per kvapą gniaužiančią operaciją pavyko užimti vienam pavojingiausių Šiaurės Korėjos teroristų Kangui. Teroristų grupuotei negailestingai išžudžius visus Baltuosius rūmus saugojusius pareigūnus, o svarbiausius vyriausybės asmenis paėmus įkaitais, Maikas Baningas lieka vienintelis informatorius rūmų viduje ir tuo pačiu - vienintelė viltis išgelbėti Prezidentą, jo vienturtį sūnų, bei kartu su JAV karinėmis pajėgomis užkirsti kelią dar didesnei pasaulinio masto tragedijai.

Režisieriaus Antoine Fuqua – gerai pažįstamo iš tokių filmų kaip „Išbandymų diena", „Saulės ašaros", „Karalius Artūras", „Šaulys" ir „Bruklino geriausieji" – „Olimpo apgultyje" filmuotis pakviesti aktoriai (G. Butleriui ir A. Eckhartui talkina "Oskaro” laureatai Morganas Freemanas ir Melissa Leo bei daugybė kitų kino pasaulyje gerai pažįstamų aktorių) privers įdėmiai sekti siužeto liniją ir greičiausiai ne kartą krūptelėti, išgirdus šaižų ginklų ir sprogmenų keliamą triukšmą atkaklios ir bebaimės kovos lauke.
Daugiau

Režisierius: Antoine Fuqua

Aktoriai: Gerard Butler, Morgan Freeman, Dylan McDermott, Radha Mitchell, Ashley Judd ...

Žanras: Veiksmo, Trileris

Metai: 2013

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • +1

KOMENTARAI 4
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Eval Das 27 spalio 2018 16:57
  1. 0
  Ziauriai geras filmas 10/10 tiktai kaip tas GREITO REGAVIMO BURIS taip letai atvaziavo
 2. jokubasb 12 vasario 2018 20:31
  1. 0
  cia ne siaures korieciai cia teroristai
 3. jokubasb 3 vasario 2018 11:44
  1. 0
  siaures koreja duoda

  filmas geras 10/10 bet del siaures korejos tai cia ne realybe visu pirma ji aisku turi daug kareiviu bet neturi bombonesiu neturi daug tanku ir masinu kariniu ir kaip ji galejo ten ptekti jai amerika viska mato savo radarais sakau cia ne realybe

  bet pasakysiu tik viena kad nuostabus ir pamokantis filmas
 4. dofkeltu6 6 rugsėjo 2017 22:58
  1. 0
  Gerulis filmas 10/10

Загрузка...

© 2018 Filmux.org18+