/ / / Stalingradas
Stalingradas
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 31-12-2017

Stalingradas Сталинград

Vėlyvą 1942-ųjų metų vasarą vokiečių armija, remiama uraganinio lėktuvų bombardavimo, pradėjo Stalingrado (dabartinis Volgogradas) puolimą. Taip prasidėjo penkis mėnesius ir dešimt dienų trukęs mūšis, kuris, daugelio istorikų nuomone, didžiąja dalimi nulėmė Antrojo pasaulinio karo baigtį. Viename kruviniausių susirėmimų žmonijos istorijoje daugybę karių bei technikos praradusi vokiečių armija atsigauti jau nebesugebėjo.

Žiaurios ir didingos istorijos ekranizavimo ėmėsi aktorius, prodiuseris ir režisierius Fiodoras Bondarčiukas, prieš penketą metų sukūręs kitą pompastišką filmą „Gyvenama sala". Pastaroji juosta savo laiku tapo brangiausiu Rusijos filmu istorijoje. Oficialus Rusijos kandidatas geriausio užsienio filmo „Oskarui" gauti taip pat yra pirmoji istorijoje ne Jungtinėse Valstijose IMAX formatu sukurta juosta.

„Stalingradas" pasakoja šešių Rusijos karių istoriją, kuomet, puolant vokiečių armijai, jie liko atkirsti nuo savųjų priešo teritorijoje. Apleistame ir iš dalies sugriautame name sutikę jauną nuo savo šeimos atskirtą merginą, rusų kariai ima ją globoti. Iš savo vado gavę įsakymą bet kokia kaina išlaikyti užimtas pozicijas, rusų šešetukas patenka į tikrą pragarą, kuriame ne tik privalo apsiginti nuo be atvangos puolančių vokiečių, bet ir apsaugoti bejėgę tautietę.

Kruvinų karo baisumų, siaubo ir skausmo fone skleidžiasi tyra draugystės, užuojautos ir meilės istorija.
Daugiau

Reitingas

 • 5.614 103
 • 5.70369 733
 • +24
KOMENTARAI 7
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. rollan5 31 gegužės 2018 22:35
  1. 0
  hahah gal Kebabe nezinai ke reiskia zodis siuzetas?Jeigu jau tau jo nepakako?Tikarai neblogas lyginant su kitu ruskiniu slamstu.Teisybes cia nebuvo? aisku ne mulkiai- cia ne istorinis, o tik paprastas meninis filmas....Btw jei cia butu buves tikras istorinis filmas, itariu ne vienas is jusu nebutu daves ne vieno balo ir nesvarbu kad tai butu paremta tikrais ivykiais lol
 2. kebab 17 sausio 2018 16:10
  1. +2
  ABSURDAS , jokio siuzeto , efektai plastikiniai , bullshit
 3. Zarinas 8 sausio 2018 17:14
  1. +1
  Filmas tikrai vertas tokio zemo 5 balu ivertinimo.Geriau imestumete Michalkovo filmu apie kara.
 4. wutangas 5 sausio 2018 23:24
  1. 0
  koses valgykit
 5. Ja-Ja 30 liepos 2016 23:49
  1. +1
  Filme teisybės nė už centą (išskyrus pavadinimą) viskas sukurta režisieriaus, todėl tiems kas domisi Antru Pasauliniu Karu filmas nepatiks. O kas nesidomi, tie sakys - koks žiauriai geras filmas.
 6. paweldiabelov 13 kovo 2015 21:33
  1. +1
  labai nerusiskas ir labai teisingas komentaras gale "as laimingas, kad neteko suzinot kas yra karas". o siaip geras rusiskas karinis filmas, neverta tiketis kazko daugiau negu nusako zanras, maziau taip pat ne.
 7. elecom 16 gruodžio 2014 21:51
  1. +2
  Norejo rusai pavaizduot kokie mes neatsilike esam bet gavosi vos ne grajus matosi,kad kompas atliko 98% darbo.

Загрузка...