/ / / Šalin meilę
Šalin meilę
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

DVDRip 26-09-2014

Šalin meilę Down with Love

Istorija, nukelianti žiūrovą į 1963-iųjų Niujorką, pasakoja apie moterį Barbarą Novak, kuri prisiekusi sau niekada neįsimylėti, ir apie vyrą Catcherį Blocką, manatį, kad jam nereikia meilės.Ji – populiarios feministinių patarimų knygos „Šalin meilę" autorė, kurioje sakoma „ne" meilei ir „taip" karjerai. Barbara įsitikinus, kad vyras moteriai nereikalingas, o šokoladas kur kas geriau už seksą, juk šiam gardėsiui nesvarbu kaip tu atrodai, be to ir suminkštėjęs jis skanus.
O štai jis – klestintis žurnalistas, kuris labai myli moteris. Geriausiai jį apibūdinantis posakis: „Vyrų vyras" arba „Širdžių ėdikas".Šalin meilę" leidinys tiesiog „užvaldo" Niujorko miestą. Knyga išpopuliarina feminizmo idėją. Netrukus pasklinda ir kalbos apie jauną, žavią šios knygos rašytoją. Būtent tai patraukia žurnalisto Catcherio dėmesį. Jis įvairiausiais vyriškais būdais mėgina suvilioti Barbarą ir patikrinti jos įsitikinimų tvirtumą.Ar pavyks mergišiui suvilioti feministę? Ar ši moteris atsispirs žavaus storžievio kerams? Gal vis tik ji supras, kad vien šokoladu soti nebusi?
Daugiau

Režisierius: Peyton Reed

Aktoriai: Renée Zellweger, Ewan McGregor, Sarah Paulson, David Hyde Pierce, Rachel Dratch, Jack Plotnick, Tony Randall, John Aylward, Warren Munson, Matt Ross ...

Žanras: Komedija, Romantinis

Metai: 2003

Šalis: USA, Germany

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 6.336 787
  • 6.929 643
  • +9
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. Palmyra 31 sausio 2019 10:31
    1. 0
    Pradžioje atrodė nei juokinga, nei įdomu, neblogas siužeto posūkis pabaigoje, tačiau vistiek nieko gero. 5/10

Загрузка...