Šalin meilę
Žiūrėti online

Treileris:

DVDRip 26-09-2014

Šalin meilę Down with Love

Istorija, nukelianti žiūrovą į 1963-iųjų Niujorką, pasakoja apie moterį Barbarą Novak, kuri prisiekusi sau niekada neįsimylėti, ir apie vyrą Catcherį Blocką, manatį, kad jam nereikia meilės.Ji – populiarios feministinių patarimų knygos „Šalin meilę" autorė, kurioje sakoma „ne" meilei ir „taip" karjerai. Barbara įsitikinus, kad vyras moteriai nereikalingas, o šokoladas kur kas geriau už seksą, juk šiam gardėsiui nesvarbu kaip tu atrodai, be to ir suminkštėjęs jis skanus.
O štai jis – klestintis žurnalistas, kuris labai myli moteris. Geriausiai jį apibūdinantis posakis: „Vyrų vyras" arba „Širdžių ėdikas".Šalin meilę" leidinys tiesiog „užvaldo" Niujorko miestą. Knyga išpopuliarina feminizmo idėją. Netrukus pasklinda ir kalbos apie jauną, žavią šios knygos rašytoją. Būtent tai patraukia žurnalisto Catcherio dėmesį. Jis įvairiausiais vyriškais būdais mėgina suvilioti Barbarą ir patikrinti jos įsitikinimų tvirtumą.Ar pavyks mergišiui suvilioti feministę? Ar ši moteris atsispirs žavaus storžievio kerams? Gal vis tik ji supras, kad vien šokoladu soti nebusi?
Daugiau

Režisierius: Peyton Reed

Aktoriai: Renée Zellweger, Ewan McGregor, Sarah Paulson, David Hyde Pierce, Rachel Dratch, Jack Plotnick, Tony Randall, John Aylward, Warren Munson, Matt Ross ...

Žanras: Komedija, Romantinis

Metai: 2003

Šalis: USA, Germany

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 0

Peržiūrėti gali tik prisijungę vartotojai.

  • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
loading...