/ / / Lotus Eaters
Lotus Eaters
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

WEBDL 30-09-2014

Lotus Eaters

Šviežia jaunos airių režisierės Alexandros McGuinness juosta „Lotus eaters" – juodai baltas pilnametražis debiutas apie grupę jaunų londoniečių, kurie nežino, ko nori iš gyvenimo, tad bando visokius jo malonumus – vakarėlius, narkotikus ir seksą.

Pagrindinė filmo herojė Alice siekia mesti modelio karjerą ir tapti aktore, o laisvalaikiu, kurio turi itin daug, keliauja su draugais į prašmatnius tūsus. Alice kompanija itin marga – buvęs vaikinas Charlie’is bando atsikratyti priklausomybės nuo narkotikų, nervingoji ir kontroliuojanti Suzie bijo prarasti Felixą, kuris įsimylėjęs Alice, Benedictas stengiasi pasiguldyti į lovą visas merginas iš eilės, palaidūnė Saskia iš nuobodulio vaduojasi keistu būdu – bando pastoti, o visam paradui vadovauja paslaptingoji Orna, kurios mėgstamiausias užsiėmimas yra manipuliuoti žmonėmis. Šie jauni ir gražūs žmonės, išskyrus geraširdę Alice, liekančią triukšmingos kompanijos periferijoje, vos 78 minutes trunkančiame filme dūksta, maudosi degtinėje, poruojasi, aiškinasi santykius ir dalijasi paskalomis.

Režisierė McGuinness, atrodo, turėjo gana aiškų tikslą – įtaigiai nupiešti prarastosios kartos portretą, tačiau pirmasis debiutinis blynas šiek tiek prisvilo. Nors kinematografija puiki, subtilūs kostiumai ir charakteringas garso takelis, o ir jauni aktoriai puikiai išpildė savo roles, tačiau iki to, kad filmas išliktų mintyse šiek tiek ilgiau, labai pritrūko. Filmo veikėjai vaizduojami banaliai stereotipškai: kandžios ir bukos palaido būdo merginos bei ne ką geresni mergišiai vaikinai, o istorija beviltiškai plaukia paviršiumi – pro prašmatnius baseinus ir butus, po madingus festivalius, kuriuose linksminasi herojai.

"Lotus eaters" panašus į karikatūrą, o ne į rimtą bandymą atsakyti į klausimus, kodėl ta jaunoji londoniečių karta daugiau nieko nenori, tik bukai svaigintis ir dulkintis. Tačiau tikrai nesinori skelbti verdikto „niekalas", kadangi Alice vaidmenį atliekančios aktorės Antonios Campbell-Hughes pasirodymas labiau nei įtikino – Alice gavosi svajinga, liūdnų akių miela būtybė, kuri ypač išsiskiria savo „draugų" ratelyje, o ir Cynthia Fortune Ryan, sukūrusi harpijos Ornos vaidmenį, verta pagyrų. Ir, nepaneigsi, filme keletas tikrai puikių, atkakliai išdirbtų scenų, dėl kurių verta sugaišti dalį brangaus vasaros atostogų laiko.
Daugiau

Režisierius: Alexandra McGuinness

Aktoriai: Antonia Campbell-Hughes, Johnny Flynn, Benn Northover, Liam Browne, Cynthia Fortune Ryan, Katrena Rochell, Gina Bramhill ...

Žanras: Drama

Metai: 2011

Šalis: UK

Kalba: Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Reitingas

  • 4.9270
  • 5.667253
  • 0
KOMENTARAI
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.


Загрузка...