Iš Rusijos su meile / From Russia with Love (1963)
/ / / Iš Rusijos su meile

Playing on

Player HTML5
  1. Treileris
  2. Pažymėti
  1. Neveikia
  2. Išjungti
loading...
Iš Rusijos su meile

Iš Rusijos su meile

From Russia with Love
Vyksta šaltasis karas. Džeimsas Bondas keliauja į Stambulą, kad iš ten esančios sovietų ambasados pavogtų aparatą, kuris iškoduoja slaptus dokumentus. Sovietų slaptosios tarnybos nutaria likviduoti garsųjį agentą. Šią užduotį atlikti pavesta geriausiai KGB agentei – gražiai ir pavojingai Tatjanai Romanovai, kuri dirba Turkijos ambasadoje. Netrukus ši Bondo priešė neatlaiko jo kerų ir tampa Agento 007 sąjungininke. Tačiau jiedu net nenujaučia, kad abu yra įtraukti į galingos tarptautinės nusikaltėlių organizacijos sąrašus, o jų pėdsakais jau seka žudikas psichopatas (dar vienas puikus aktoriaus Roberto Shaw suvaidintas žudikas)
Daugiau
  1. Režisierius:Terence Young.
  2. Aktoriai:Sean Connery, Daniela Bianchi, Pedro Armendáriz, Lotte Lenya, Robert Shaw, Bernard Lee, Eunice Gayson, Walter Gotell, Francis De Wolff, George Pastell, Nadja Regin, Lois Maxwell, Aliza Gur, Martine Beswick, Vladek Sheybal ...
  3. Žanras:Nuotykių, Trileris, Veiksmo.
  4. Šalis:UK
  5. Kalba:Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)
  1. Metai:1963

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Night mode