/ / / Galaktikos gelbėtojai
Galaktikos gelbėtojai
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 28-07-2014

Galaktikos gelbėtojai Galaxy Quest

Visa Amerika prilipusi prie ekranų stebėjo kosminį serialą „Galaktikos gelbėtojai”. Serialo aktoriai tapo tikrais didvyriais. Vėliau televizijos vadovams serialas pabodo, aktoriai neteko darbo. Bebaimius astronautus vaidinę artistai dabar keliauja po Ameriką, už skatikus džiugindam žiūrovus scenomis iš muilo operos.

O tolimos galaktikos gyventojai pamanė, kad baigęs gyvuoti televizijos serialas „Galaktikos gelbėtojai” – tai Žemės planetos istorinis dokumentas. Jie sukūrė galaktikos karų techniką ir kosminius laivu, tokius, kaip matė seriale. Ateiviams gresia žūtis, nes juos užpuolė pabaisos iš kitos planetos.

Jie atvyksta pas aktorių, vaidinusi komandorą, ir kviečiasi jį į kosminį laivą. Ateiviai įsitikinę, kad serialo aktoriai – tikrieji kovotojai su blogiu, nuo kurių priklauso visos galaktikos ateitis. Kovoti su piktais agresoriais vyksta visa aktorių komanda.
Daugiau

Režisierius: Dean Parisot

Aktoriai: Tim Allen, Sigourney Weaver, Alan Rickman, Tony Shalhoub, Sam Rockwell, Daryl Mitchell, Enrico Colantoni, Robin Sachs, Patrick Breen, Missi Pyle, Jed Rees ...

Žanras: Komedija, Nuotykių, Fantastinis

Metai: 1999

Šalis: USA

Trukmė: 1h 42min

MPAA: 12

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

  • 7.3135 551
  • 7.13610 118
  • +11
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. TigrasT 26 rugpjūčio 2018 20:28
    1. 0
    Keistokas, bet tikrai geras ir nuotaikingas filmas :) 10/10

Загрузка...