Žaidimo pabaiga
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

Žaidimo pabaiga
BDRip 13-10-2014

Žaidimo pabaiga End Game

Nužudytas JAV prezidentas. Po tragedijos slaptosios saugumo tarnybos agentas Aleksas Tomasas, atsakingas už pirmojo šalies asmens saugumą, dėl šios žmogžudystė kaltina tik save. Atsistatydinęs iš užimamų pareigų, patyręs profesionalas nusprendžia imtis savarankiško tyrimo ir išsiaiškinti ne tik šios kraupios žmogžudystės vykdytojus, bet ir tikruosius užsakovus.
Netrukus greta jo atsiduria smalsi ir drąsi žurnalistė Keitė Krauford, kuri ryžtasi padėti Aleksui. Drauge jiedu pamažu smelkiasi tiesos link. Nepaisydami daugybės trukdžių ir balsų, įspėjančių apie tai, kad įžengę į padidintos rizikos teritoriją ir pernelyg arti prisėlinę prie kaltųjų asmenų irštvos, smalsuoliai gali atsisveikinti su šiuo pasauliu, Aleksas ir Keitė pagaliau užčiuopia siūlo galą, kuris netikėtai nuveda pas tuos, kuriems buvo patikėtas prezidento saugumas.
Tai buvęs slaptosios tarnybos vadovas, generolas Montgomeris ir Nacionalinio saugumo valdybos direktorius Vonas Styvensas. Tokios akistatos nesitikėjo niekas.
Daugiau

Režisierius: Andy Cheng

Aktoriai: Cuba Gooding Jr., Angie Harmon, James Woods, Patrick Fabian, Peter Greene, Jack Scalia ...

Žanras: Drama, Trileris

Metai: 2006

Šalis: Germany, USA, Canada

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

+2 2
  • Neveikia video
  • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

loading...