Prašome išjungti Ad-Block, norėdami peržiūrėti šią svetainę.

» » » Palikti Aliaskoje
Palikti Aliaskoje
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 13-10-2014

Palikti Aliaskoje The Frozen Ground

Tikrais įvykiais paremta, Scotto Walkerio režisuota istorija apie iš serijinio žudiko gniaužtų Aliaskoje išsivadavusią moterį. Pagrindinį filmo vaidmenį atlieka Nicolas Cage’as, bendradarbiaujantis su gražuole Vanessa Hudgens.

1980-aisiais nusikaltimus daręs serijinis žudikas Robertas Hansenas (J. Cusackas), įtariama, nužudė apie 20 moterų. Savo aukas jis atgabendavo į laukinę Aliaskos gamtą, stebėdavo, o vėliau sumedžiodavo kaip žvėris. Serijinis žudikas gyveno eilinio žmogaus gyvenimą ir neįkliuvo net 13 metų. Kiekvienas policijos mėginimas sugauti nusikaltėlį baigdavosi visišku fiasko ir nusivylimu. Vienintelis seržantas Jackas Halcombe (N. Cage) niekada nenuleido rankų ir po truputį artėjo prie Hanseno.

Seržanto tyrimui pasitarnavo netikėtai nuo žudiko pasprukusi paauglė. Pareigūnas bei mergina sukūrė planą, kaip įvilioti Hanseną į jo paties tinklą bei žaisti pagal jo taisykles. Tarsi žaisdami sudėtingą šachmatų partiją, bendrininkai rizikuoja savo ir kitų gyvybėmis. Tačiau ar jiems pavyks užkirsti žudikui kelią ir išvengti dar vienos aukos?
Daugiau

Režisierius: Scott Walker

Aktoriai: Vanessa Hudgens, Nicolas Cage, Dean Norris, John Cusack, Radha Mitchell, Jodi Lyn O'Keefe, Gia Mantegna, 50 Cent ...

Žanras: Trileris, Kriminalinis, Biografinis

Metai: 2013

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • +2
 • Neveikia video
 • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI 2
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. September 16 gruodžio 2017 17:01
  1. 0
  Vienas įdomesnių filmų apie serijinį žudiką, paremtas tikrais faktais, N. Cage nėra mėgstamiausias aktorius, bet gerai susižiūrėjo 7/10
 2. dirty grandpa 25 lapkričio 2016 20:54
  1. 0
  Labai geras N Cage vaidmuo puiki ir deja tikra istorija
  TRileriu megejams

Загрузка...

© 2018 Filmux.org18+