/ / / Pakilęs iš pelenų
Pakilęs iš pelenų
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 28-07-2014

Pakilęs iš pelenų Cinderella Man

“Nuostabus protas” kūrėjai, “Oskarų” laureatai režisierius Ronas Howardas, aktorius Russellas Crowe, scenaristas Akiva Goldsmanas ir prodiuseris Brianas Grazeris vėl suvienijo jėgas, kad papasakotų dramatišką ir jaudinančią, tikrai įvykiais paremtą, istoriją apie paprastą vyrą, tapusį legenda.

XX a. trečiąjį dešimtmetį Džimas Bredokas buvo daug žadantis boksininkas, tačiau po virtinės apmaudžių pralaimėjimų jam teko atsisakyti sportininko karjeros. Amerikai išgyvenant ekonominės depresijos siaubą, Džimas imasi pačių sunkiausių ir juodžiausių darbų, kad jo žmona ir vaikai nemirtų badu. Tačiau netgi tada, kai aplink tvyro juoda neviltis, Bredokas neišsižada savo svajonės – grįžti į ringą ir nugalėti. Ir sėkmė jam nusišypso: atsitiktinumo dėka Bredokui suteikiama galimybė stoti į kovą su gerokai už jį sunkesniu pasaulio vicečempionu. Atrodo, jog šio susirėmimo baigtis nulemta iš anksto, tačiau, didžiulei visų nuostabai, Džimas Bredokas nugali trečiame raunde.

Kova po kovos. Kraujas, prakaitas, skausmas ir... pagaliau pergalės! Sugebėjęs grįžti į ringą šis paprastas vyras įkūnijo tūkstančių panašių į jį vargdienių viltis ir svajones. Tačiau lemtinga Džimo Bredoko kova – dar priešakyje. Herojaus laukia pats rimčiausias priešininkas – Maksas Baeris, sunkiasvoris pasaulio čempionas, kompromisų nepripažįstantis kovotojas, užmušęs ringe du savo priešininkus. Ar ryžtingajam herojui užteks jėgų ir dvasinės stiprybės nugalėti?

Tai buvo penkiolika kovos raundų, kurių Amerika niekada nepamirš…

Trims Oskarams nominuotas filmas. 17 kitų laimėjimų ir 34 nominacijos.
Daugiau

Režisierius: Ron Howard

Aktoriai: Russell Crowe, Renée Zellweger, Paul Giamatti, Craig Bierko, Paddy Considine ...

Žanras: Drama

Metai: 2005

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

 • 8.0161 785
 • 8.204110 453
 • +2
 • Neveikia video
 • Užgesinti šviesą
 • Prenumeruoti
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. justas90210 14 spalio 2018 09:48
  1. +3
  Geras filmas

Loading...