Loading...
Pagrindinis / Filmai / Komedijos / Širdžių Ėdikas
Širdžių Ėdikas
Žiūrėti online
  • Pažymėti

Treileris:

BRRip 15-10-2014

Širdžių Ėdikas Playing For Keeps

Flirtas su karščiausiomis miesto moterimis skiriasi nuo flirto su buvusia žmona. Ypač tada, kai neapsisprendi, ko nori labiau: tęsti nesibaigiančius aistringus nuotykius ar susigrąžinti prarastą šeimą.

Gerardo Butlerio herojus Džordžas pats tuo įsitikina. Dailus ir žavingas vyras dalijo savo dėmesį į kairę ir dešinę, kol to nebeištvėrė jo žmona. Susikoncentravęs į karjerą ir karščiausias miesto merginas Džordžas bandė užsimiršti. Tačiau ne visada viskas klostosi taip, kaip nori – nutrūkus karjerai pašėlęs vyrukas atsigręžia į iširusią šeimą.

Mėgindamas paneigti savo mačo prigimtį, laviruodamas tarp būrio seksualiausių moterų Džordžas įsisuka į vilionių, intymumo ir nuolatinių pagundų sūkurį. Ar pavyks šarmingam gražuoliui palikti savo praeitį už nugaros ir susikurti naują gyvenimą?

Romantiškų akių savininkas Gerardas Butleris, fatališkoji Catherine Zeta – Jones, žavioji Uma Thurman bei šarmingoji Jessica Biel susitinka Gabriele Muccino režisuotoje romantinėje komedijoje „Širdžių ėdikas".

Gerardas Butleris vienas iš Holivudo aktorių, gebančių ekrane įkūnyti galingus, pasaulį gelbstinčius herojus bei švelniomis akimis žvelgiančius romantikus. „Širdžių ėdike" persipina abu G. Butlerio veidai. Aistringose scenose iki G. Butlerio tobulumo tetrūksta šūkio: „Tai Sparta!", o romantiškose – nosinaitės ašaroms nusišluostyti.
Daugiau

Režisierius: Gabriele Muccino

Aktoriai: Gerard Butler, Judy Greer, Uma Thurman, Dennis Quaid, Catherine Zeta-Jones, Noah Lomax ...

Žanras: Romantinė, komedija

Metai: 2012

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, dvibalsis)

Reitingas

  • 5.726 930
  • 6.11322 151
  • 3
  • 0
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. TheHeist 10 sausio 2018 23:35
    1. -1
    Geras,filmas gali zieti tie kurie nemėgsta romantiniu filmu,nes čia tokia ir romantinka :D seksas ir t,t

Loading...