/ / / Dalaso klubas
Dalaso klubas
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 9-11-2014

Dalaso klubas Dallas Buyers Club

1985-ieji. AIDS protrūkis JAV gąsdina visuomenę, o gydytojai niekaip neranda veiksmingo vaisto. Teksasietis elektrikas Ronas Woodroofas (Matthew McConaughey) mėgsta bulių rodeo, bet įklimpęs į sekso, alkoholio bei narkotikų liūną. Tačiau atsidūręs ligoninėje po traumos darbe vyras netikėtai sužino, kad yra ŽIV nešiotojas. Jam liko gyventi trisdešimt dienų.

Ronas atsisako medikų priežiūros, bet paperka vieną ligoninės darbuotoją, kad šis jam gautų eksperimentinį vaistą AZT. Nesulaukęs trokštamo efekto ir apsirgęs Ronas nutaria ieškoti alternatyvių gydymo metodų Meksikoje. Jis niekuomet nejautė simpatijų homoseksualams, tačiau jo verslo partneriu tampa transseksualas Rajon (Jaredas Leto).

Abu bendrai nelegaliai į JAV įsiveža kontrabandinių meksikietiškų vaistų ir atidaro pogrindinį Dalaso pirkėjų klubą. Jis greit įgyja populiarumą ir tampa alternatyva legaliam gydymui.


Filmas nominuotas 6 "Oskarams", pelnė 3 - Matthew McConaughey ir Jared Leto už savo vaidmenis bei už grimą. Kiti 73 laimėjimai bei 44 niminacijos įvairiuose kino festivaliuose.
Daugiau

Režisierius: Jean-Marc Vallée

Aktoriai: Jared Leto, Matthew McConaughey, Jennifer Garner, Kevin O. Rankin, Steve Zahn, Michael O'Neill, Dallas Roberts, Griffin Dunne ...

Žanras: Istorinis, Drama

Metai: 2013

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • 8.0392 396
  • 7.82140 066
  • +10
KOMENTARAI 1
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

  1. Scharunka 7 liepos 2018 11:25
    1. 0
    Puikus rimtas filmas 10/10

Загрузка...