/ / 47 Roninai
47 Roninai
Žiūrėti online
 • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 24-10-2014

47 Roninai 47 Ronin

Istorijos centre – 47 roninai (samurajai be Mokytojo), kurie, netekę savo Mokytojo prisiekia atkeršyti už jo mirtį, nepaisydami už tai jų lauksiančio mirties nuosprendžio. Laukdami tinkamos progos ir regzdami tamsiąsias jėgas nugalėsiantį keršto planą samurajai sutinka Kai (akt. Keanu Reeves) – paslaptingą ir aplinkinių išduotą atsiskyrėlį, regis, paties likimo pasirenkamą vienam didingiausių Rytuose įvykdytų žygių. Prisijungęs prie 47 roninų vadeivos Oiši (akt. Hiroyuki Sanada), Kai išdrįsta mesti iššūkį mirčiai ir, lydimas būrio Mokytojo pasekėjų, prisiekia drauge įvykdyti jų misiją. Piktavalio žemvaldžio paversti atsiskyrėliais ir ištremtaisiais 47 roninai, lydimi Kai, leidžiasi į amžiaus žygį, kupiną išbandymų, noro susigrąžinti nuplėštą garbę, nuolatinio mirties alsavimo ir noro kartą ir visiems laikams padėti tašką tamsiųjų jėgų viešpatavimui. Tačiau ar saujelė roninų sugebės pasipriešinti klastingai jėgai, galinčiai pražudyti bet ką, pastojusį jai kelią?..
Daugiau

Režisierius: Carl Rinsch

Aktoriai: Keanu Reeves, Hiroyuki Sanada, Ko Shibasaki, Tadanobu Asano, Min Tanaka, Jin Akanishi, Masayoshi Haneda, Hiroshi Sogabe, Takato Yonemoto, Hiroshi Yamada, Shû Nakajima, Cary-Hiroyuki Tagawa, Neil Fingleton, Rinko Kikuchi, Natsuki Kunimoto ...

Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Fantastinis

Metai: 2013

Šalis: USA

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

 • 6.3129 684
 • 6.7480 915
 • +11
 • Neveikia video
 • Užgesinti šviesą
KOMENTARAI 3
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.

 1. Zarinas 28 balandžio 2018 00:19
  1. 0
  kazkokia nevykusi last samurai kopija
 2. vaidotas82 5 gegužės 2017 17:33
  1. +1
  Kazkodel Keanu Reeves buvo nuvertintas uz sy filma,matyt todel,kad visi tikejosi,dar vienos matricos,na zmones matrica dar bus,jau ruosemas pratesimas,bet man cia du skirtingi filmai....ir sitas pasakoja apie garbe,pasiaukojima,atsidavima ir ISTIKIMYBE...ko siais laikais jau nebera...tikrai geras filmas,verta netik paziureti,bet ir pasimokyti garbes,bei ISTIKIMYBES.
 3. Ja-Ja 18 vasario 2017 22:47
  1. +1
  Vertas dėmesio filmas

Загрузка...