/ / / Agentas 117: Rio neatsako
Agentas 117: Rio neatsako
Žiūrėti online
  • Pridėti į žymes

Treileris:

BDRip 25-10-2014

Agentas 117: Rio neatsako OSS 117: Lost in Rio / OSS 117: Rio ne répond plus

Pasaulyje išaušo nauja era - ore tvyro meilės atmosfera, vyrų plaukai ilgėja, moterys nešioja kelnes, o II - ojo Pasaulinio karo baisumai rodos jau nugrimzdo užmarštin. Tačiau ne viskas yra taip kaip atrodo. Saujelė Vokietijos nacistų, likusių gyvų po karo, sukūrė pogrindinę organizaciją. Jie nepamiršo savo siekių ir neatsisakė niekingų tikslų. Jų tinklas plečiasi ir atsiranda vis daugiau prijaučiančių jiems.

Paaiškėja, jog slaptame mikrofilme užfiksuoti prancūzų veikėjai, simpatizuojantys nacistams. Mikrofilmas kažkur Brazilijoje ir jį reikia surasti. Šiai užduočiai tinkamas tik vienas žmogus - Hubertas Bonisje de la Batas (akt. Jean Dujardin), garsusis prancūzų Agentas 117. Jo ranka dar tvirta, o ginklas taikliai šaudo. Tik gaila, kad Agentas 117 nė nesusigaudo, kaip pasikeitė pasaulis nuo 1950 - ųjų.

Atvykęs į Pietų Ameriką Agentas 117 supranta, kad jis ne vienintelis, besivaikantis buvusius nacistus. Prie jo prisijungia specialioji Izraelio tarnyba „Mossad". Tačiau skirtingai nei prancūzų agentą, kurį domina tik mikrofilmas, „Mossad" vaikosi žmogų, kuris stovi organizacijos viršūnėje. Izraelio agentai turi užduotį sučiupti jį ir priversti stoti prieš teismą už karo nusikaltimus. Rodos tai potencialiai ideali partnerystė - Izraelis sučiumpa karo nusikaltėlį, o Prancūzija pasiima mikrofilmą. Lengviau nebūna... jei nekreipsime dėmesio vieną smulkmeną: Izraelio specialiųjų tarnybų atstovas - žydė Dolores (akt. Louis Monot).

Agentas 117 gyvena praeitimi ir jam net į galvą neateina, kad panieka kitos tautybės ar rasės žmonėms, laikoma rasizmu, o moterų profesinės ambicijos seniai peržengė sekretorės stalo ribas ir jos jau nebėgioja vykdydamos viršininkų vyrų paliepimus. Jos pačios sprendžia, nurodinėja ir nebijo pirmos žengti miegamojo link. Tad Agentui 117 tenka sudėtinga užduotis: jis turės ne tik surasti itin svarbų ir slaptą mikrofilmą, bet ir išmokyti ambicingą ir emancipuotą moteriškę paklusti vyrui. Tvarka turi būti ir Agentas 117 ją padarys!..
Daugiau

Režisierius: Michel Hazanavicius

Aktoriai: Jean Dujardin, Louise Monot, Rüdiger Vogler, Alex Lutz, Reem Kherici, Pierre Bellemare, Ken Samuels, Serge Hazanavicius, Laurent Capelluto, Cirillo Luna, Moon Dailly, Walter Shnorkell, Philippe Hérisson, Nicky Marbot, Christelle Cornil ...

Žanras: Komedija, Nuotykių, Veiksmo

Metai: 2009

Šalis: France

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)

Reitingas

  • -1
KOMENTARAI
Informacija
Посетители, находящиеся в группе Svečiai, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Rašyti komentarus gali tik prisijungę vartotojai.


loading...